Ліга сміху

Ліга сміху онлайн дивитися

Ліга сміху

Назва: Ліга сміху
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2015-2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:45:00

Короткий опис: Гумористичне шоу, створене за підтримки єдиних і неповторних хлопців зі «Студії Квартал-95». Учасники проекту – команди, які змагаються між собою в майстерності смішити глядачів і журі програми. Після відбіркових турів в програму потрапляє 12 команд, до кожної з яких прикріплюється тренер зі складу журі, який співпрацює з гумористами і всіляко надихає їх, допомагає їм і бере участь їхніх у виступах.

Журі складається з найяскравіших представників української гумористичної індустрії. Зірковий тренер не оцінює успіхи своєї команди, він може лише морально підтримувати їх. Все просто: в фіналі змагаються дві команди, перемагає та, яка отримала найвищі оцінки журі.

Запрошуємо дивитися «Ліга сміху» онлайн на нашому сайті КіноНаХаті. Ми зробимо все що б записи нових випусків шоу були доступні для вас в зручному плеєрі і максимально оперативно. 3 сезон 2017, усі випуски та серії проекту дивись на нашому інтернет-кінотеатрі.

Повний опис
Ліга Сміху – це українське гумористичне телешоу виробництва студії «Квартал-95». Цікаве і веселе шоу було створено одним з найвідоміших гумористів України – Володимиром Зеленським. Новий 2 сезон порадує телеглядачів іскрометним гумором, зарядом позитиву і веселощів.

Найбільший гумористичний проект країни – це справжня віддушина для кожного, хто всерйоз захоплюється гумором і має великий потенціал. Підготовлені команди порадують оригінальною шоу-програмою, теплою, дружньою атмосферою. Вибрати кращих – належить зоряному журі.

2 сезон 2016 року – це новий випуск українського проекту від телеканалу “1+1”. Українські гумористи, веселі та кмітливі команди, а також відчайдушні і оптимістичні коміки з усієї України, знову зберуться на одній сцені. Телешоу неодмінно буде до смаку всім, хто найбільше цінує якісний гумор, дух азарту і нестримну енергію бадьорості. Не відмовляйте собі в можливості вже сьогодні насолодитися відмінними жартами, веселими піснями та цікавими виступами. Гумористичне шоу Ліга Сміху 3 сезон (2017) онлайн дивитися на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Ліга сміху 3 сезон онлайн (2017, 1+1)


 

Ліга сміху 2 сезон онлайн (2016)


 

Ліга сміху 1 сезон онлайн (2015)


загрузка...