Кохання на виживання

Кохання на виживання смотреть онлайн

Кохання на виживання

Назва: Кохання на виживання
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2016-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:30:00

Короткий опис: 3 сезон реаліті-шоу Кохання на виживання від «Нового каналу» не дасть нудьгувати глядачам. За словами творців новий телепроект покликаний допомогти закоханим людям зрозуміти, чи готові вони зробити більш важливий і значущий у своєму житті крок – одружитися зі своєю коханою людиною.

Це реаліті-шоу для тих закоханих пар, які не бояться перевірити свої почуття один до одного, піти на ризик, щоб перевірити свої почуття. На учасників чекає безліч інтриг, любовних конкурсів і неймовірних пригод. П’ять унікальних випробувань, які зможе пройти далеко не кожна закохана пара. За успішно пройдене випробування парі вручають ключ. Чим більше учасники зможуть отримати ключів, тим ближче стануть до виграшу головного призу проекту – 100 000 гривень. Для проходження конкурсів пари вирушають в Таїланд, де вони знайдуть нові знайомства, отримають масу позитивних вражень, а головне, – шансів, щоб перевірити свої почуття. Ведучим телешоу став Даніель Салем – молодий хлопець з ліванськими коренями, який зараз живе і працює в Одесі. Запрошуємо дивитися Кохання на виживання 3 сезон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 випуск (серія) онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кохання – це те почуття, яке вдається відчути небагатьом людям, однак ті, хто дійсно закоханий, відчувають себе найщасливішими людьми. За рожевими окулярами дуже часто закохані не помічають недоліків одне одного, а після шлюбу починають виявлятися подробиці, які, в кінцевому підсумку, можуть призвести і до розлучення. Новий телепроект від «Нового каналу» дасть можливість перевірити, наскільки щирі почуття відчувають молоді пари, і на що вони готові піти заради збереження своїх стосунків.Ведучим шоу стане відомий ресторатор, одесит з ліванськими коренями Даніель Салем. Він буде занурюватися в коловорот інтриг і різних скандалів разом з учасниками, які не дадуть нудьгувати не тільки глядачам, але і самому Даніелю.

Хлопець і дівчина, які знаходяться на порозі шлюбу, будуть перевіряти свої почуття у тому місці, де розпуста і хіть йдуть поруч зі смачною їжею і хорошим відпочинком – у Таїланді. Героям доведеться подолати безліч випробувань і все заради того, щоб довести правдивість своїх намірів не тільки своїй коханій половинці, а й собі самому.

Молоді люди впевнені, що їхні почуття допоможуть їм справитися з будь-якими каверзами, які приготували для них творці проекту, але чи будуть вони настільки ж упевнені після закінчення? Чи вдасться закоханим зберегти свої почуття і чи захочуть вони підійти до вівтаря разом після того, що переживуть під час проекту? Проект Кохання на виживання 3 сезон (2018) смотреть онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Кохання на виживання 3 сезон (2018) смотреть онлайн


 

Кохання на виживання 2 сезон онлайн (2017)


 

Кохання на виживання 1 сезон онлайн (2016)


загрузка...