Інспектор Фреймут

Інспектор Фреймут постер

Інспектор Фреймут

Назва: Інспектор Фреймут
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Рік: 2014-2016
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:15:00

Короткий опис: Телешоу Інспектор Фреймут – це назва нового українського проекту, який є, по суті, продовженням “Ревізора”, але тепер вже на телеканалі “1+1”. 1 сезон почали транслювати з осені 2014 року. Тепер же, з 1-го квітня, на глядачів чекає 2 сезон проекту.

Телешоу нагадує відомий раніше проект “Ревізор”, на якому Ольга була ведучою довгих три роки. Він і подарувало жінці славу та визнання серед глядачів. Ще задовго до телетрансляцій в соціальних мережах з’явилася інформація про те, що Ольга разом зі знімальною групою їздить містами України і знімає нові ревізії. А власникам ресторанів дістаються таблички з вироком та оцінкою. Запрошуємо дивитися нові випуски 2016 року тв-шоу Інспектор Фреймут онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті.

Повний опис
З першого квітя на телеканалі “1+1” розпочинається показ другого сезону проекту, раніше відомого під назвою “Ревізор”. Новий сезон матиме назву “Перевірка на совість” і буде проходити у новому форматі. Тепер красуня-інспектор наміряється перевірити на якість одяг та їжу, які продають пересічним громадянам.

Під час зимового періоду Ольга Фреймут – ведуча шоу, разом зі своєю знімальної групою об’їздила неймовірну кількість міст, побувала в різних закладах, де бачила всяке: були й сумлінні господарі, які завжди стежили за іміджем, якісним сервісом для своїх відвідувачів, а були й такі, які нехтували цим. Зрозуміло, Ольга ніколи не виїжджала з порожніми руками, знімаючи все побачене, тепер же кожен глядач незабаром буде мати відмінну можливість побачити все на свої очі, адже до прем’єри проекту залишилося зовсім не багато.

Усі сумлінні господарі своїх сервісів завжди отримували від ведучої заохочувальний приз, у вигляді таблички з рекомендацією від проекту, що, звичайно, допоможе надалі підняти рейтинги їхніх закладів. 1, 2, 3, 4 сезон, всі випуски проекту Інспектор Фреймут онлайн 2016 року на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Інспектор Фреймут 1 сезон онлайн (2014)


 

Інспектор Фреймут 2 сезон онлайн (2015)


 

Інспектор Фреймут 3 сезон онлайн (2015)


 

Новий Інспектор Фреймут: Міста 4 сезон онлайн (2016)


загрузка...