Голос. Діти

Голос. Діти Україна онлайн

Голос. Діти

Назва: Голос. Діти
Сезон: 2 | 3
Рік: 2012-2016
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: У першу неділю жовтня на телеканалі «1+1» стартує новий вже 3 сезон вокального шоу «Голос. Діти». Абсолютно нове покоління юних вокалістів, нові сильні голоси і, до речі, трохи інший суддівський склад. Цього разу суддями є – енергійний Потап, вишукана Тіна Кароль і новачок проекту, запальний Монатік.

Місця в командах зіркових тренерів, як завжди, обмежені, тому їм доведеться робити складний вибір – комусь прийдеться відмовити, зламавши його мрію потрапити на проект. У дитячому Голосі це найскладніше, адже маленькі таланти засмучуються набагато сильніше.

Унікальні голоси і тембри, сучасні пісні та класичні композиції, виконані абсолютно по-новому. Як почнеться новий сезон? Що чекає на учасників в третьому сезоні? Запрошуємо дивитися телепередачу Голос Діти 3 сезон 2016 онлайн Україна на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Минуло зовсім небагато з дня закінчення дорослого «Голосу Країни» і ось канал «1+1» запускає новий сезон «Голосу Діти». Це шоу мало неабиякі успіхи в попередніх 1, 2 сезонах, тому з таким нетерпінням чекали на його повернення на телеекрани. Продовження обіцяє розкрити нові таланти юних виконавців, які, без сумніву, підкорять суддів шоу силою голосу і талантом.

Як відомо, «Голос Діти» є дитячим аналогом однойменного дорослого шоу. Обдаровані унікальним голосом діти з різних куточків України приїдуть до столиці і спробують відстояти право потрапити в команду зіркового тренера проекту. Дітям, які пройшли відбір, випаде честь битися за почесне звання кращого дитячого голосу країни. У шоу існують обмеження за віком: у конкурсі мають право брати участь лише діти з вікової категорії від 7 до 14 років.

Цього року наставницький корпус чекає деяка зміна і тепер він має такий вигляд: MONATIK (Діма Монатік) – улюбленець молоді, Тіна Кароль – яка підкорює чоловічі серця та Потап – веселий приколіст.

Щотижня глядачі отримають можливість побачити і почути десятки юних талановитих виконавців. Дитячі переживання і емоції, сльози щастя і радості, незабутні хвилювання і не дитячий страх юних виконавців нікого не залишать байдужим і змусять співпереживати, і вболівати за свого улюбленого учасника. 1, 2, 3 сезон, всі випуски проекту Голос Діти 2016 онлайн (Україна) від «1+1» безкоштовно на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Голос Діти 2 сезон онлайн


 

Голос. Діти 3 сезон онлайн (2016, 1+1, Україна)


загрузка...