Давай поговоримо про секс

Давай поговоримо про секс онлайн

Давай поговоримо про секс

Назва: Давай поговоримо про секс
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2014-2016
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Телепередача «Давай поговоримо про секс» від «СТБ» порадувала дорослих глядачів новим 3 сезоном 2017 року.

У кожному випуску програми учасники, глядачі та експерти обговорюватимуть найрізноманітніші проблеми, з якими стикаються українці в інтимному житті. Найчастіше в студію проекту приходять дружина з чоловіком або молоді пари, у яких в інтимному житті не все так добре, як хотілося б. Всі разом вони будуть говорити про проблему з якими зіткнулися герої, шукати шляхи вирішення, адже саме проблеми «в ліжку» дуже часто є причиною розривів стосунків.

Ведуча телепроекту Юлія Бортник не має комплексів і страхів, вона завжди говорить те, що думає. Головна мета передачі – це допомога у вирішенні інтимних проблем в житті пересічного українця. Хтось із героїв відчуває нестачу сексу, а хтось – навпаки. Один з партнерів любить традиційний секс, а другому хочеться чогось нового і незвичайного. Як знайти спільний сексуальний інтерес для задоволення обидвох партнерів. Запрошуємо дивитися телепередачу Давай поговоримо про секс 3 сезон (2017) онлайн дивитися на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Телеканал «СТБ» не перестає дивувати українських глядачів. Цього разу на нас чекає контроверсійне шоу, у якому йтимуть розмови про сексуальне життя. Ведучою програми є чарівна і прямолінійна Юлія Бортник, крім того, разом з нею в студії постійно перебувають експерти – психологи, гінекологи і сексопатологи.

Не буде перебільшенням сказати, що консервативний український народ вважає за краще опускати інтимні проблеми у публічних розмовах. Проте, герої кожного випуску передачі хочуть на своєму прикладі показати країні, що з труднощами в сексі потрібно боротися. Саме тому учасники без краплі сорому відверто говорять про те, що їх хвилює і готові вислухати всі поради експертів.

Окрім головних героїв, щотижня в студію ток-шоу приходять знаменитості, які теж не проти поділитися своїми особистими історіями – розповісти про перший сексуальний досвід, курйози в ліжку та інші речі, які стосуються сексу. Передача від «СТБ» Давай поговоримо про секс 2017 3 сезон онлайн дивитися всі випуски на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Давай поговоримо про секс 3 сезон онлайн (2017)


 

Давай поговоримо про секс 2 сезон онлайн (2015)


 

Давай поговоримо про секс 1 сезон онлайн (2014)


загрузка...