Битва екстрасенсів

Битва екстрасенсів Україна онлайн

Битва екстрасенсів

Назва: Битва екстрасенсів
Сезон: 15 | 16 | 17
Рік: 2007-2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: «Битва екстрасенсів» Україна – одне з найбільш містичних шоу, яке користується чималою популярність серед глядачів. 2 жовтня 2016 року, о 19:00 на телеканалі «СТБ» стартує вже 16 сезон битви людей з надприродними здібностями.

У 1 випуску ви побачите, як будуть проходити «вступні» випробування екстрасенси, або ті, хто себе так називають. Вони запевняють, що відчувають, бачать і живуть по-іншому. Комусь допомагають духи, комусь карти, а комусь ритуали чорної магії. Судити їхні здібності будуть експерти – незмінний ведучий проекту Павло Костіцин, а також одні з найсильніших ясновидців минулих сезонів.

У фіналі 1 випуску стане відомий список учасників нового сезону. Конкурсанти дізнаються, що за річ приховує чорний ящик і кому вона належить. Опісля вони вирушать на старий київський ринок, а ще зустрінуться з Містером Х. Запрошуємо дивитися шоу Битва екстрасенсів Україна 17 сезон 2017 онлайн від СТБ на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
З 2 жовтня 2016 року телеглядачі України, знову зможуть насолоджуватися захопливим містичним телешоу. Глядачі зможуть зануритися у справжній світ містики, магії та чаклунства. Шоу порадує декількома нововведеннями. Зокрема зміниться формат боротьби і географічний склад учасників. Тепер у битві братимуть участь екстрасенси з усього світу. Так, взяти участь у шоу приїдуть знамениті екстрасенси з Ґваделупи, Австралії, Франції, Німеччини, Словенії та США.Шоу дійсно цікаво, ясновидці та екстрасенси провели розслідування таких подій світового масштабу: катастрофу лайнера Нахімова; вбивство відомого українського політика; причини кризи в Україні.

Новий сезон української «Битви» також змінить склад журі. До традиційного складу (Олена Курилова та Ганьбив Алекперов) у цьому сезоні приєдналася Яна Пасінкова. А головним як і раніше залишається Павло Костіцин.

Цей сезон обіцяє бути наповнений ще більшою кількістю містичних розслідувань, таємниць, загадок і інтриг. Дійде навіть до скандалу: екстрасенси зірвуть весілля в одному з київських РАГСів. А також те, що не вдавалося зробити раніше за всі сезони, – поліція розгляне і додасть до справи свідчення екстрасенса. 15, 16 17 сезон Битва екстрасенсів Україна 2017 онлайн всі випуски на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Битва екстрасенсів Україна 17 сезон онлайн (2017, СТБ)


 

Битва екстрасенсів Україна 16 сезон онлайн (2016, СТБ)


 

Битва екстрасенсів Україна 15 сезон онлайн


загрузка...