Звичайні Підозрювані

Фільм Звичайні Підозрювані (1995) онлайн дивитися українською

Звичайні Підозрювані

Назва: Звичайні Підозрювані / The Usual Suspects
Рік: 1995
Жанр: Трилер
Режисер: Брайан Сінгер
Актори: Гебрієл Бірн, Кевін Спейсі, Стівен Болдуін, Бенісіо Дель Торо
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Після вибуху корабля поліція виявляє двох свідків, що вижили: дрібного злочинця на прізвисько Базіка і сильно постраждалого угорського нелегала. Під час допиту детектив переконує Базіку розповісти подробиці події, і той починає розповідати. Якось раз його покликали в поліцейський відділок, щоб брати участь в упізнанні. Він сам і четверо інших статистів, які в минулому вже переступали закон, були залишені на ніч в одній з камер, і на ранок вони вийшли з відділку вже єдиною командою з чітким планом дій. Запрошуємо дивитися Звичайні Підозрювані онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Детективний трилер став класичним у своєму стилі і до цих пір входить до списку 250 кращих фільмів за версією IMDb. Сюжет фільму оповідає про заплутане розслідуванні вибуху корабля, на якому були заховані наркотики на суму понад 90 мільйонів доларів. Після вибуху було знайдено двадцять сім трупів і лише двом людям пощастило залишитися в живих. Дії фільму відбуваються в декількох тимчасових періодах – в теперішньому часі, де свідка, що вижив, дрібного шахрая на прізвисько Базіка допитує агент ФБР Куйа, а також в минулому, у якому показані події, що передують злочину.

Події минулого крутяться навколо декількох персонажів: колишнього поліцейського, який відсидів термін і повернувся до чесного життя Діна Кітона, неврівноваженого, але привабливого шахрая Майкла МакМануса і його напарника , мачоподобного Фреда Фенстера, а також загадкових особистостей Тодда Хокні, адвоката Кобаясі і дрібного злочинця Базіку. По мірі розслідування, агент Куйа розуміє, що ця справа є дуже незвичайною, тому що в ній, крім декількох підозрілих осіб, фігурує небезпечний і могутній гангстер Кайзер Созе, якого ніхто ніколи не бачив в очі. Фільм Звичайні Підозрювані онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Звичайні Підозрювані (1995) онлайн українською


загрузка...