Заручниця 3

Заручниця 3 постер

Заручниця 3

Назва: Заручниця 3 / Taken 3
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Олів’є Мегатон
Актори: Лайам Нісон, Меггі Грейс, Фамке Янссен, Форест Вітакер та ін.
Тривалість: 01:49:00
Мова: Українська

Короткий опис: Брайан Міллс – агент уряду США у відставці, життя якого протікає розмірено і спокійно, як і годиться протікати життю людини, яка віддала борг своїй рідній держави і заслужила спокій. Однак це безхмарне життя різко переривається вельми неабиякою подією – Брайана незаслужено звинувачують у вбивстві. Але спецслужби не на ту людину напали, адже просто так не годиться мати за плечима такий стаж агента. Герой кидає виклик наклепникам і намагається особисто розібратися в ситуації, яка компрометує його честь, відшукавши реального вбивцю. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Заручниця 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Ще недавно Міллс був агентом ЦРУ, але його улюблена робота позбавила найдорожчого, що було в його житті – крихітної донечки. Але герой зміг врятувати маленьку доньку, яка була заручницею страшних людей, які зовсім не віддають звіт своїм діям, а тому з метою помститися вони йдуть на все. Злочинці не хочуть залишати Міллса без покарання за те, що він завадив реалізації їх грандіозного плану, а тому вирішують зазіхнути на найсвятіше агента.

Злочинці починають загрожувати його родині, чим викликають почуття люті і злості у Міллса. Агент вирішує, що він цілком в силах покарати їх ще раз, тому починає діяти негайно, бажаючи застати злочинців зненацька, поки вони ще навіть не здогадуються, що агент вже близький до них.

У стрільбі Міллс вбиває сина одного з головних мафіозі Албанії. Ситуація загострюється з кожною хвилиною. Фільм Заручниця 3 онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...