Загублене місто

Загублене місто онлайн українською дивитися постер

Загублене місто

Назва: Загублене місто
Рік: 2013
Жанр: Фантастика, Трилер, Драма
Режисер: Віталій Потрух
Актори: Андрій Джеджула, Ірина Новак, Сергій Романюк, Дмитро Лінартович та ін.
Тривалість: 01:32:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (1.37 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Кінострічка розповідає про паралельні світи, створені людством у результаті невдалого наукового експерименту. Головні герої картини – мародер, жінка, яка втратила сім’ю і засуджений суспільством вчений – випадково опиняються в місті з паралельної всесвіту, де реальність підпорядкована незвичайним і дивним законам. Запрошуємо на перегляд фільму Загублене місто онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Сюжет новоспеченої української стрічки розповідає про техногенну катастрофу, в результаті якої виникають паралельні світи. Нещасна жінка і сумновідомий учений наймають головного героя – сталкера – провідником у зону відчуження. Тепер на цих трьох чекають неабиякі непереливки у загадково-незрозумілому місці, де діють свої закони. Чи зможуть зрозуміти та розгадати цей світ головні герої?

Всі актори, задіяні у фільмі, – українські. Головну роль виконав актор і шоумен Андрій Джеджула. У фільмі також зіграли Сергій Романюк та Ірина Новак. Зйомки фантастичного трилера проходили біля Чорнобильської зони в місті Славутич та на покинутих промислових зонах і шахтах Західної України. Фільм Загублене місто українською можна подивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Загублене місто українською торрент: .avi (1.37 GB, torrent, Ukr)


загрузка...