Захоплення підземки 123

Захоплення підземки 123 онлайн

Захоплення підземки 123

Назва: Захоплення підземки 123 / The Taking of Pelham 123
Рік: 2009
Жанр: Трилер
Режисер: Тоні Скотт
Актори: Дензел Вашингтон, Джон Траволта, Джон Туртурро, Джеймс Ґандольфіні
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: «Захоплення підземки 123» змусили серйозно похвилюватися владу Нью-Йорка. Озброєні за останнім словом техніки, терористи захопили поїзд метро, вимагаючи викуп за життя невинних людей. Але хто може гарантувати, що після виконаних вимог, вони зможуть вийти на поверхню неушкодженими?

Стрічка є ремейком однойменного фільму сімдесятих років. У головних ролях – Джон Траволта і Дензел Вашингтон. Запрошуємо дивитися Захоплення підземки 123 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Волтер Ґарбер працює диспетчером у підземці. Він стежить за рухом в метро, ​​підтримуючи контакт з машиністами. Якось увечері один з потягів не вийшов на зв’язок. Виявилося, що склад захопили терористи під командуванням чоловіка на ім’я Райдер. Вони змогли від’єднати всі вагони, крім головного, який загнали на перегін. Але там залишилися люди, які стали заручниками в руках злочинців. В обмін на життя невинних громадян вони вимагають від міських чиновників 10 мільйонів доларів. Усю суму необхідно доставити мінімум за годину, інакше пасажирів почнуть вбивати.

Переговори з Райдером веде Волтер. Він тягне час, щоб дати можливість владі зібрати гроші, а поліції і ФБР спробувати знешкодити бандитів. Але пробратися до них непоміченими практично неможливо. Напруга в диспетчерській і захопленому вагоні наростає. У перестрілці зі спецназівцями гине один із злочинців. Тим часом, їхній лідер наказує, щоб викуп приніс особисто Ґарбер. Тому нічого не залишається, як піти на зустріч з безжальними, озброєними до зубів терористами. Чоловік абсолютно не підготовлений до подібної ситуації. Але вирішує зробити все, щоб врятувати людей. Фільм Захоплення підземки 123 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Захоплення підземки 123 (2009) онлайн українською


загрузка...