Висотка

Висотка онлайн українською дивитися

Висотка

Назва: Висотка / High-Rise
Рік: 2015
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Бен Вітлі
Актори: Том Гіддлстон, Джеремі Айронс, Сієнна Міллер, Люк Еванс
Тривалість: 01:59:00

Короткий опис: Розповідь про пентхауз, що представляє собою певного роду організоване співтовариство. У хмарочосі, крім квартир, є все необхідне для людського існування: ресторани, магазини, офіси, розважальні заклади. Однак мешканці висотки починають ворогувати. Вони розділилися на класи. Справа доходить до насильства. Головний герой – молодий лікар Роберт, відкривши для себе таємне життя висотки, опиняється втягнутим в конфлікт агресивно налаштованих людей. Запрошуємо дивитися фільм Висотка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Екранізація однойменного роману Джеймса Балларда. Роберт Ленг – молодий лікар, який вселяється в апартаменти багатоквартирного будинку, що представляє собою ізольоване співтовариство, де передбачено, здавалося б, все для зручної та комфортного життя: супермаркет, салони краси і навіть початкова школа.

Однак вони опинившись під одним дахом, представники різних соціальних верств поступово починають конфліктувати один з одним, зростає соціальна напруга, а незабаром ситуація і зовсім виходить з-під контролю, коли мешканці приймаються утворювати войовничі союзи і включаються в протистояння, де всім править закон джунглів. Фільм Висотка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Висотка (2015) онлайн українською


загрузка...