Вулиця Монстро, 10

Вулиця Монстро, 10 онлайн українською дивитися постер

Вулиця Монстро, 10

Назва: Вулиця Монстро, 10 / 10 Cloverfield Lane
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Ден Трактенберг
Актори: Мері Елізабет Вінстед, Джон Ґудман
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: У 2008 році режисер Джей Джей Абрамс, майстер містичного і фантастичного жанрів, зняв фантастичний трилер «Монстро». Через вісім років Абрамс вирішив порадувати шанувальників цієї кінострічки і зняв свого роду продовження фільму, детективний трилер. Цю історію Абрамс називає спорідненою до тієї, що трапилася з героями оригінальної картини. Запрошуємо дивитися Вулиця Монстро 10 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
За сюжетом головна героїня кінофільму приходить до тями після автокатастрофи в якомусь підвалі, де крім неї є ще двоє незнайомих їй чоловіків. Дівчина не розуміє, що сталося, і як вона тут опинилася. Їй повідомляють, що вона ледь вижила в апокаліпсисі – усе живе загинуло через ядерну атаку, зовнішній світ безлюдний, а тому всім їм варто залишатися тут, у бункері.

Час йде, і героїня фільму починає сумніватися у тому, що все, що їй говорять правду. Хто ці люди? Задається вона питанням. Чому вона повинна вірити їм? А може, їй варто піднятися наверх і подивитися, чи так насправді там небезпечно? Втомившись від здогадок і припущень і вирішивши, що незнання гірше гіркої правди, вона хоче розвіяти свої сумніви, і, незважаючи на протести своїх сусідів по неволі, пробирається до заповітних дверей у великий світ. Фільм Вулиця Монстро 10 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Вулиця Монстро 10 (2016) онлайн українською


загрузка...