Вона

Фільм Вона (2016) онлайн українською дивитися

Вона

Назва: Вона / Elle
Рік: 2016
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Пол Верховен
Актори: Ізабель Юппер, Лоран Лафітт
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: Фільм «Вона» (2016) – робота відомого голландського режисера Пола Верховена, яка отримала позитивні відгуки від кінокритиків та удостоїлася декількох європейських кінонагород.

На Мішель, главу успішної ігровий компанії, у її власному будинку нападає ґвалтівник. Замість того щоб звернутися в поліцію, жінка діє інакше. На те є маса причини, коріння яких йде до подій її дитинства. Колись дуже давно батько Мішель зробив серію вбивств, змусивши дівчинку допомагати в приховуванні доказів. З тих пір у неї особливі відносини з законом, та й з соціумом теж. Запрошуємо дивитися фільм Вона (2016) онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У парижанки Мішель Леблан була дуже непроста юність і величезна таємниця. Але їй вдалося пережити минулі неприємності і домогтися успіху. Тепер вона успішна жінка, яка є співвласником великої компанії. Героїня живе одна в розкішному будинку в одному з кращих районів міста. Вона розлучена зі своїм чоловіком, а у дорослого сина вже давно своє життя. При цьому Мішель зовсім не нудьгує: вона працює, насолоджується життям і крутить бурхливий роман з чоловіком своєї подруги. Але одного дня спокійний плин життя героїні кардинально змінюється.

На Мішель у власному будинку нападає невідомий чоловік у чорній масці. Спочатку він б’є її, а після жорстоко ґвалтує. Для жінки це стає сильним потрясінням, і тепер вона буквально в кожному чоловікові бачить того самого насильника. Кожен шерех в будинку лякає її, вона не може спати нормально, більше нікому не довіряє, а її життя перетворилося на нескінченний кошмар.

Мішель не заявила в поліцію на злочинця, а вирішила сама розшукати його, щоб помститися. Вона веде власне розслідування і часом навіть переступає межу в спробах розшукати незнайомця, який зруйнував її життя. Злочинець навіть не здогадується, на яку сильну, хитру, мстиву і при необхідності жорстоку жінку він скоїв напад. Фільм Вона онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Вона (2016) онлайн дивитись українською


загрузка...