Вікно на двір

Вікно на двір онлайн українською

Вікно на двір

Назва: Вікно на двір / Rear Window
Рік: 1954
Жанр: Трилер
Режисер: Альфред Гічкок
Актори: Джеймс Стюарт, Ґрейс Келлі та ін.
Тривалість: 01:52:00
Мова: Українська

Короткий опис: З одним фоторепортером сталася безглузда історія: він зламав ногу і тепер повинен певний час знаходиться в інвалідному кріслі. Страждаючи від нудьги, він починає спостерігати за життям своїх сусідів через відкрите вікно. Події відбуваються в Грінвіч Вілледж. Незабаром фоторепортер починає підозрювати одного зі своїх сусідів у вбивстві власної дружини. Запрошуємо дивитися “Вікно на двір” онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Кримінальний детектив від легендарного письменника і режисера Альфреда Хічкока оповідає про молодого чоловіка, який мав нещастя зламати ногу і бути тимчасим в’язнем своєї квартири. Дія фільму відбуваються в Грінвіч Вілледж.Фотограф за професією, Стюарт звик до активного способу життя.

Тепер же, страждаючи від нудьги цілими днями, він придумував чим себе зайняти. Єдиною розвагою Стюарта стало спостереження за сусідами в будинку навпроти. Вікно у двір тепер захоплювало його все більше, адже життя інших людей буває таке цікаве і таємниче. У результаті довгих спостережень Стюарт підозрює одного з сусідів у вбивстві дружини, але чи так це насправді чи це параноїдальні витівки мозку? Фільм “Вікно на двір” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...