Війна

Фільм Війна (2016) онлайн дивитися українською

Війна

Назва: Війна / Man Down
Рік: 2015
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Діто Монтіель
Актори: Шая ЛаБаф, Ґарі Олдман, Кейт Мара
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Фільм «Війна» розповідає про Ґабріеля Драммер, який змушений покинути улюблену дружину і сина за службовим обов’язком. Йде жорстока війна і морський піхотинець повинен стати на захист своєї держави. За час бойових дій життя в Америці сильно змінилася. Тепер країна зруйнована війною, всюди руїни колишніх міст. Люди рятуються втечею. Найбільшим бажанням Драммер є якнайшвидша зустріч з сім’єю.

Приїхавши додому, він з жахом виявляє, що рідне місто перетворилося у постапокаліптичну руїни, а всі жителі давно покинули це згубне місце. Разом з вірним бойовим другом, Ґабріель починає вести пошуки своєї сім’ї в зруйнованому, повному жорстокості і насильства світі. Незважаючи на численні складності, він не здається, ні на секунду не перестає вірити в те, що знову зустрінеться зі своєю дружиною і сином. Запрошуємо дивитися фільм Війна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У війни є страшна і неприємна властивість, вона може назавжди стирати грані реальності та ілюзій у існуючому світі. Залишається страх, що після війни ти не зможеш стати таким, як раніше. Головний герой фільму – морський піхотинець, ветеран воєнної кампанії в Іраку зі своїм бойовим товаришем Девідом повертається на батьківщину. Іракська кампанія мала катастрофічні наслідки для Америки, і вони можуть розтягнутися на довгі роки. На момент повернення Ґабріеля його країна опинилася в руїнах.

Чоловік прийняв рішення за будь-яку ціну відшукати дружину і сина, які зникли. Морський піхотинець сміливо йде напролом і прокладає шлях до рідних, але тут до нього приходить розуміння, що страшна реальність відрізняється від тієї, якою здалася на перший погляд. У будь-яких умовах потрібно бути для початку хорошою людиною і не обходити допомогою нужденних. Фільм Війна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Війна (2015) онлайн дивитися українською


загрузка...