Відступники

Фільм Відступники (2006) онлайн дивитися українською

Відступники

Назва: Відступники / The Departed
Рік: 2006
Жанр: Трилер
Режисер: Мартін Скорсезе
Актори: Леонардо ДіКапріо, Метт Деймон, Джек Ніколсон, Марк Волберг
Тривалість: 02:31:00

Короткий опис: Один з великих бостонських мафіозі все звик планувати заздалегідь, в тому числі – заручатися підтримкою відданих прихильників. Тому він бере під крило юного Коліна Салівана і ростить з нього свого підлеглого. Мафії потрібні довірені особи в поліції, тому Саліван проходить навчання в поліцейській академії і стає одним з кращих у своїй справі. Зрозумівши, що в лавах поліції завівся кріт, начальство вирішує зробити крок у відповідь: заслати до лав мафії власного агента, який вирахує крота і допоможе усунути загрозу. Запрошуємо дивитися фільм Відступники онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Видатний режисер Мартін Скорсезе дарує нам черговий бестселер. Сюжет фільму розгортається навколо двох агентів, які навчалися разом але опинилися по різні сторони барикад. Чужий серед своїх, свій серед чужих. Одного заслали в мафіозне угрупування під прикриттям, інший виявився донощиком мафії, що працює у спецслужбі.

Фільм заворожує своєю інтригою і непередбачуваністю сюжетної лінії. Про кінострічки Мартіна Скорсезе можна говорити багато, але краще один раз подивитися. Фільм Відступники онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Відступники (2006) онлайн українською


загрузка...