Відкриті вікна

Фільм Відкриті вікна (2014) онлайн дивитися українською

Відкриті вікна

Назва: Відкриті вікна / Open Windows
Рік: 2014
Жанр: Трилер
Режисер: Начо Вігалондо
У ролях: Елайджа Вуд, Саша Грей
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Сюжет картини розгортається за участю кіномана Ніка. Йому пощастило стати володарем можливості провести вечерю разом з його кумиром. Але вечері не судилося відбутися. По ходу сюжету, стає ясно, що відомій актрисі загрожує небезпека і Ніку доведеться власноруч захистити її і витягнути з чіпких лап злочинців. Чи вдасться йому це? Запрошуємо дивитися Відкриті вікна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сьогодні ввечері Нік – найщасливіший хлопець на світі. Буквально кілька годин відокремлюють героя трилера від довгоочікуваної зустрічі з його улюбленою актрисою Джилл Годдард. Хлопець виграв приз в конкурсі – він повечеряє з актрисою після презентації її нового фільму. 

Як раптом лунає дзвінок на мобільний телефон Ніка. Той, хто телефонує, представився як Корд, співробітник рекламної компанії, що займається фільмом, повідомляє, що вечеря скасована. Відчуваючи, що Нік засмучений, Корд робить йому пропозицію, прийнявши яку, хлопець мимоволі виявляється втягнутий в небезпечну гру. Не відразу, але йому стає відома страшна правда. З’ясовується, що головний герой опинився в центрі темної інтриги, мета якої – вбити Джилл. Фільм Відкриті вікна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Відкриті вікна (2014) онлайн дивитись українською

Player #1


Player #2
загрузка...