Великий куш

Великий куш онлайн

Великий куш

Назва: Великий куш / Snatch
Рік: 2000
Жанр: Трилер, Кримінал
Режисер: Ґай Річі
Актори: Джейсон Стетгем, Бред Пітт, Бенісіо Дель Торо
Тривалість: 01:43:00
Мова: Українська

Короткий опис: Група злодіїв краде в Англії величезний алмаз. Одному з них, Френкі належить переправити цей скарб в США, але дуже скоро він потрапляє у халепу і гине. Організатори підпільних боїв, які відвідав Френкі, тим часом теж потрапляють в неприємності: їхнього боксера вбито, і йому потрібно терміново знайти заміну. Такою заміною стає один з ірландських циганів, допомога якого їм знадобилася, але у нього свої претензії і очікування.

Додавши до цієї компанії непереможного російського кілера, парочку невдалих грабіжників і ряд інших колоритних персонажів, ми отримуємо гримучу суміш, яка нікого не змусить нудьгувати. Запрошуємо на перегляд фільму “Великий куш” онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Герой кримінального трилера, Френкі, якому доручено нелегке завдання. Він повинен переслати своєму босові з Лондона в США крадений алмаз в 67 карат. Камінчик розміром з яйце не так вже просто сховати. Про наявність такої штучки дізнаються й інші кримінальні особи, що намагаються всіма силами дістати камінь у свої руки.

Після відвідин підпільного боксерського поєдинку і, звичайно ж, після зроблених ставок, Френкі потрапляє в низку неприємностей. Хитрий боксер, що страждає дефектом дикції, російський мафіозі і трійка безглуздих грабіжників, кожен поодинці намагається зірвати куш. Фільм “Великий куш” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...