Вбивство

Вбивство

Вбивство

Назва: Вбивство / The Killing
Рік: 2011-2014
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Віна Сад, Міккель Бондесен
Актори: Мірей Інос, Біллі Кемпбел, Джоел Кінаман, Мішель Форбс
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська (1, 2) + Російська (3, 4)

Короткий опис: В основі сюжету детективного серіалу «Вбивство» (The Killing) знаходиться поліцейське розслідування однієї складної справи. Мова йде про вбивство молодої дівчини, у якому замішані відразу три пов’язаних між собою історії. Над справою працює двоє детективів, і кожен висуває свої припущення.

Вони не можуть знайти компроміс і тому кожен проводить розслідування по своїй лінії. Ця історія стосується багатьох, і тут не буде ніяких випадковостей. Запрошуємо дивитися серіал Вбивство онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет детективного серіалу розкручується навколо одного вбивства, розслідування якого показане з різних поглядів. Перша сторона, на яку покладено відповідальність знайти винних за вбивство – це детективи. Друга сторона, яку безпосередньо торкнулося горе втрати близької людини, – родичі. І третя сторона, це ті, хто винні в цьому самому вбивстві.

Як і у кожній події є своя закономірність, що виключає випадковості, так і в цій справі про вбивство, немає ніяких випадковостей. Все відбулося за чиїмось холоднокровно розрахованим планом, безпрецедентне виконання якого практично не дає надії знайти докази. Але той хто шукає, той завжди знайде. У ході розслідування, спливають факти причетності до вбивства багатьох цікавих людей. Серіал Вбивство онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вбивство 1 сезон онлайн українською

 

Вбивство 2 сезон онлайн українською

 

Вбивство 3 сезон онлайн (рос)

 

Вбивство 4 сезон онлайн (рос)

 


загрузка...