Ультиматум Борна

Ультиматум Борна онлайн українською дивитися

Ультиматум Борна

Назва: Ультиматум Борна / The Bourne Ultimatum
Рік: 2007
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Пол Ґрінґрасс
Актори: Метт Деймон, Джулія Стайлз та ін.
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Журналіст Саймон Рос пише матеріал про професійного вбивцю Джеймса Борна, який настільки ретельно ховається, що його жодна розвідка світу не може виявити. Рос зустрічається з інформатором, який розповідає про операцію «Блекбрайар». Журналіст передає все, що дізнався, своєму редактору телефоном, не підозрюючи, що цим підписує собі смертний вирок. Запрошуємо дивитися Ультиматум Борна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Джейсон Борн, колишній агент ЦРУ і елітний кілер, не хоче нічого, крім спокійного життя. Його численні спроби втекти з радарів ЦРУ ні до чого не призводять: за Борном і раніше полюють найрізноманітніші люди. Цього разу його знищити жадають творці проекту «Тредстоун», який і зробив героя таким, яким він є. Тільки ось агенти недооцінили можливості Борна, якому тепер, після смерті його коханої, нічого втрачати.

Борн, позбавлений можливості залишити минуле позаду, вирішує раз і назавжди розібратися в діяльності проекту «Тредстоун» і в своєму походженні. Ховаючись від переслідувачів і знаходячи все нові зачіпки, він прибуває в Москву, Париж, Мадрид, Лондон і Нью-Йорк і всюди зустрічає все нові підтвердження своєї колишньої присутності. Чим закінчиться довге протистояння Борна і ЦРУ? Чи зможе він розправитися з проектом «Тредстоун» і назавжди відірватися від переслідування? Фільм Ультиматум Борна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Ультиматум Борна (2007) онлайн українською


загрузка...