У випадку вбивства телефонуйте “М”

У випадку вбивства телефонуйте "М" постер

У випадку вбивства телефонуйте “М”

Назва: У випадку вбивства телефонуйте “М” / Dial M for Murder
Рік: 1954
Жанр: Трилер, Детектив
Режисер: Альфред Гічкок
Актори: Рей Мілланд, Ґрейс Келлі, Роберт Каммінгс, Джон Вільямс та ін.
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Захопливий фільм Альфреда Гічкока з Ґрейс Келлі і Реєм Мілландом в головних ролях. Тоні Вендіс, марнотратник життя, продумує ідеальне вбивство власної дружини. Вона, багата красуня, захопилася американським письменником-детективом, і це загрожує добробуту Тоні. Вендіс знаходить виконавця, забезпечує собі ідеальне алібі, але не враховує аналітичних здібностей свого суперника. Запрошуємо дивитися У випадку вбивства телефонуйте “М” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой кримінального трилера – колишній професійний тенісист, привабливий чоловік Тоні Вендіс, який вдало одружився з гарною, багатою жінкою Марґо. Дізнавшись про те, що красуня-дружина закрутила роман на стороні з письменником Марком Холлідеєм, Тоні найбільше боїться розлучення, адже тоді він залишиться без єдиного гроша в кишені, а він так звик до розкішного життя. Щоб не допустити розлучення, Тоні зважується на вбивство власної дружини.

Він продумує бездоганний план вбивства, знаходить підходящого кандидата, а також забезпечує собі ідеальне алібі. Однак, продуманий до дрібниць план йде абсолютно не так, як розраховував Тоні, що призводить до низки непередбачених проблемних ситуацій, які, мов снігова куля, звалюються на героя кінострічки. Фільм У випадку вбивства телефонуйте “М” онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

У випадку вбивства телефонуйте “М” (1954) онлайн українською


загрузка...