У центрi уваги

У центрi уваги онлайн українською дивитися/скачати постер

У центрi уваги

Назва: У центрi уваги / Spotlight
Рік: 2015
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Том МакКарті
Актори: Марк Руффало, Майкл Кітон, Рейчел МакАдамс, Лів Шрайбер та ін.
Тривалість: 02:09:00

Короткий опис: «У центрі уваги» – фільм, який розповідає справжню історію про те, як журналісти Boston Globe розкрили скандальні факти про розбещення малолітніх священиками і приховування цих злочинних дій місцевою католицькою єпархією.

Репортери близько року намагалися проникнути в таємниці, довкола католицьких парафій, і врешті-решт дізналися про багаторічну практику педофілії в стінах божих храмів. Скандал розростався все сильніше і сильніше, привівши до ще більших викриттів. Крім того, виявилося, що місцевий архієпископ Бернард Лоу знав про те, що відбувається і прикривав мерзенну діяльність служителів церкви. Запрошуємо дивитися У центрi уваги онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події розвиваються навколо одного з найгучніших секс-скандалів за всю історію США. Завдяки журналістському розслідуванню, яке проводили репортери іменитої бостонської газети, громадськості стає відомо про нелюдський вчинок, який був здійснений деякими священиками католицької церкви.

Все починається з незначних подробиць, що поступово розкривають повну картину того, що сталося. Ми дізнаємося, що представники церкви довгий час брали участь не просто в насильницьких сексуальних актах, але ще й за участю дітей. У міру розвитку сюжету історія обростає все більшими подробицями – з’являються свідки, які здогадувалися про те, що відбувається. Завдяки тому, що журналістам вдалося дізнатися правду, цей інцидент набув розголосу, що допомогло людям об’єктивно поглянути на сучасне життя. Фільм У центрi уваги онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

У центрi уваги (2015) онлайн українською дивитися


загрузка...