У полоні стихії

У полоні стихії (2018) онлайн дивитися українською

У полоні стихії

Назва: У полоні стихії / Adrift
Рік: 2018
Жанр: Трилер
Режисер: Бальтасар Кормакур
Актори: Шейлін Вудлі, Сем Клафлін
Тривалість: 01:37:00

Опис: Фільм «У полоні стихії» – гостросюжетна американська драматична стрічка режисера Бальтасара Кормакура. Сюжет заснований на реальних подіях, що відбулися в 1983 році в Тихому океані, коли Тамі Олдгем після жахливого урагану вдалося вижити і знайти свого коханого Річарда Шарпа. Після аварії, не маючи ні справного човна, ні зв’язку, ні навігації парі все ж вдалося врятуватися.

Відпочиваючи на мальовничому острові Таїті, Темі зустріла симпатичного хлопця на ім’я Річард, який був яхтсменом-любителем. Дівчині сподобалася його впевненість і надійність, адже Річард міг підкорити будь-які перешкоди водної стихії. Між Темі і її новим знайомим розгорається полум’я пристрасті.

Головні герої погоджуються на пропозицію переправити яхту через Тихий океан до Каліфорнії. Поїздка обіцяє бути цікавою, захопливою і романтичною. Усі плани руйнує природна стихія. На яхту насувається страшний ураган 5-ої категорії. Головним героям нічого не лишається, як зустріти стихію з високо піднятою головою. Ураган виводить яхту з ладу, а Річарда викидає у відкритий океан. Темі вдається хоч якось відремонтуватися судно, навіть знайти коханого, але попереду на пару чекає маса випробувань. Головне – не втрачати надію. Фільм У полоні стихії онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм У полоні стихії (2018) онлайн українською


загрузка...