Твін Пікс

Твін Пікс постер

Твін Пікс

Назва: Твін Пікс / Twin Peaks
Рік: 1990-1991, 2017
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Девід Лінч
Актори: Кайл МакЛахлан, Майкл Онткін, Медхен Емік, Дана Ешбрук та ін.
Тривалість: ~ 00:45:00

Короткий опис: Американський серіал «Твін Пікс» режисера Девіда Лінча, за сценарієм Марка Фроста. Прем’єра відбулася 8 квітня 1990 року, телесеріал складається з двох сезонів, які в сумі мають 30 серій. У 2017 році, якраз через 25 років, про які і згадувалося в серіалі, вийшло продовження.

Дія серіалу відбувається в невеликому вигаданому американському містечку Твін Пікс, розташованому на кордоні з Канадою, посеред густого лісу. Дейл Купер – талановитий спецагент ФБР, який прибув у містечко, з метою розслідувати шокуюче жорстоке вбивство молодої школярки, Лори Палмер. Запрошуємо дивитися серіал Твін Пікс онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У невеликому американському містечку, що знаходиться у підніжжя двох гір-близнюків, тому носить ім’я Твін Пікс, сталося вбивство. Дівчина на ім’я Лора Палмер, популярна шкільна красуня і справжній ангел у плоті, була знайдена мертвою на березі річки. Повідомлення про смерть Лори потрясло все містечко і привело її батьків в глибокий відчай.

Для розслідування цього злочину в Твін Пікс вирушив Дейл Купер – наглядовий агент ФБР, який обожнює хорошу каву і володіє дивовижною інтуїцією. Майже одразу він відчув, що містечко, яке підкорює своєю провінційною спокійною атмосферою, зовсім не таке, як здається на перший погляд. Багато місцевих жителів ведуть себе більш ніж дивно, їх пов’язують складні взаємини: вдова, яка володіє лісопилкою, місцевий багатій, батьки й однокласники Лори – всі вони щось приховують. І в багатьох із них цілком міг бути мотив вбити Лору, адже дочка подружжя Палмер насправді була зовсім не такою, як вважали оточуючі. Серіал Твін Пікс онлайн дивитися 1, 2, 3 сезон (2017) українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Твін Пікс 1 сезон онлайн українською


 

Твін Пікс 2 сезон онлайн українською


 

Твін Пікс 3 сезон (2017) онлайн українською


загрузка...