Self/Less. Ціна безсмертя

Self/Less. Ціна безсмертя онлайн українською постер

Self/Less. Ціна безсмертя

Назва: Ціна безсмертя / Self/less
Рік: 2015
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Тарсем Сінгх
Актори: Райан Рейнольдс, Меттью Гуд, Наталі Мартінес та ін.
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Успішний заможний немолодий чоловік змушений тихо згасати від онкологічного захворювання, не маючи шансів на успішне оперативне лікування. Одного разу до нього звертаються представники якоїсь таємної організації, що обіцяють шанс на порятунок. Потрібно лише перенести свідомість в тіло молодого здорового донора, і життя одразу зміниться до невпізнання. Запрошуємо дивитися Ціна безсмертя онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Доведений до відчаю Даміен рішається на цей ризикований крок, що коштує йому чималих витрат. Його запрошують на операцію. Все проходить досить швидко, і ось з дзеркала на чоловіка дивиться незнайомий молодий красень, повний сил і здоров’я. Здавалося б, чого ще бажати? І спочатку Даміен перебуває в ейфорії. Він знову молодий, багатий і абсолютно щасливий. Лише одна обставина затьмарює цю ідилію: герой все частіше починає замислюватися про долю донора, в чиєму тілі він живе.

Ким був цей таємничий чоловік? Що послужило причиною його загибелі? Все частіше Даміен ловить себе на думці, що хотів би дізнатися про минуле донора, але всі спроби навести довідки виявляються марними. І тоді Даміен затіває справжнє розслідування і отримує вкрай несподіваний результат: юнака, у чиєму тілі він живе, навмисно позбавили життя заради того, щоб надати тіло вмираючого багатієві. Фільм Селфлесс: Ціна безсмертя онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Селфлесс: Ціна безсмертя (2015) онлайн українською


загрузка...