Цілком Таємно

Цілком Таємно онлайн українською дивитися

Цілком Таємно

Назва: Цілком Таємно / Секретні матеріали / The X-Files
Рік: 1993-2002, 2016
Сезон: 1-9, 10
Жанр: Трилер, Детектив, Фантастика
Режисер: Кріс Картер
Актори: Девід Духовний, Ґілліан Андерсон
Тривалість: ~ 44 хв.
Мова: Українська
Завантажити сезони: 1-9, 10

Короткий опис: Містичний детектив «Цілком Таємно» нагороджений кінопремією “Золотий глобус” за кращу чоловічу і жіночу ролі. Пізніше серіал також двічі номінувався на цю премію.

У телесеріалі розповідається про таємних агентів Дейні Скаллі і Фокса Малдера, призначених на розкриття особливо важливих, нерозкритих справ ФБР. Найчастіше героям доводиться стикатися з потойбічними силами, такими, як вампіри, зомбі і прибульці. Запрошуємо на перегляд серіалу Цілком Таємно онлайн на нашому сайті кіно. Скоро почнеться продовження телесеріалу, тому приходьте дивитися нові серії 2016 року на КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Сюжет культового науково-фантастичного телесеріалу розповідає про роботу і особисте життя двох агентів ФБР, які розкривають дивні і таємничі справи, пов’язані з паранормальними явищами. З раннього віку агент ФБР Фокс Малдер вірить в існування прибульців і в різні надприродні речі, що й намагається довести. На його думку загадкове зникнення його сестри було скоєно позаземними істотами. Він став хорошим слідчим і перейшов у відділ, що спеціалізується на загадкових нерозкритих справах.

Допомагати йому буде новий напарник в особі спеціального агента, лікаря за освітою, Дейні Скаллі. Переконаному в теорії змови та існуванні НЛО Малдеру доведеться знайти спільну мову зі скептиком по життю Скаллі, яка всім нез’ясовним речам намагається знайти наукове пояснення, щоб розкрити чимало таємничих злочинів. Взаємне протистояння і відстоювання своєї точки зору поступово відходить на другий план, а на перший – міцна дружба і навіть романтичні стосунки. Серіал Цілком Таємно (Секретні матеріали) українською усі серії, сезони можна дивитися та скачати торрент на нашому інтернет-кінотеатрі. Незабаром почнеться продовження телесеріалу, отож приходьте дивитися всі нові серії 2016 10 сезону на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Цілком Таємно 1 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 2 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 3 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 4 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 5 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 6 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 7 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 8 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 9 сезон онлайн українською

Скачати серіал Цілком Таємно/Секретні матеріали 1-9 сезон українською: .mkv (39.02 GB, torrent, Ukr)
 

Цілком Таємно 10 сезон онлайн українською


Скачати серіал Цілком Таємно/Секретні матеріали 10 сезон українською: .mp4 (2.03 GB, torrent, Ukr)


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (2: 5.00)
Loading...