Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє

Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє онлайн українською дивитися

Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє

Назва: Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє / The X-files: Fight the future
Рік: 1998
Жанр: Трилер, Детектив, Фантастика
Режисер: Роб Бауман
Актори: Девід Духовний, Ґілліан Андерсон
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Фільм «Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє» – науково-фантастичний трилер, створений на основі популярного серіалу «Цілком таємно». У повнометражній кінострічці розповідається історія секретних агентів ФБР, Фокса Малдера та Дейні Скаллі, яких відрядили на розслідування вибуху будівлі в Далассі. Запрошуємо дивитися Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Розслідування обставин злочину виводить агентів на слід змови, що приховує правду про іншопланетну колонізації Землі. Нитки тягнуться до таємничого синдикату, який вміє зберігати свої секрети. І коли надто уважні агенти копнули занадто глибоко, вони отримали неприємності, з якими раніше їм стикатися ніколи не доводилося.

Із печери в Техасі до секретної бази в Антарктиді, ризикуючи життям і кар’єрою, доведеться пройти Малдеру і Скаллі, щоб розкрити найбільшу таємницю з усіх, які коли-небудь потрапляли в поле зору співробітників спеціального відділу «Секретних матеріалів». Фільм Цілком таємно Боротьба за майбутнє онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє (1998) онлайн дивитись


загрузка...