Три дні на вбивство

Фільм Три дні на вбивство (2014) онлайн дивитися українською

Три дні на вбивство

Назва: Три дні на вбивство / 3 Days to Kill
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: МакДжи
Актори: Кевін Костнер, Ембер Херд, Хейлі Стайнфелд та ін.
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Агент Секретної служби Ітан Раннер, який дізнається, що вмирає. Отримавши настільки сумну звістку, він вирішує віддалитися від справ, щоб провести час донькою, що проживає окремо. Але Секретна служба знову нагадує про себе. Агенту пропонується доступ до експериментального препарату, який міг би врятувати його життя. В обмін герой має погодитися виконати одне останнє завдання. Ітан береться за його виконання і незабаром виявляється залучений в небезпечну місію, де змушений буде маніпулювати його сім’єю і зіткнеться з небажаним побічним ефектом препарату. Запрошуємо дивитися Три дні на вбивство онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головного героя картини звуть Ітан Раннер. Більшу частину свого життя він віддав служінню рідній країні. Він працював у ФБР і займався надсекретними завданнями. Багато часу і сил витратив Ітан на свою складну й небезпечну роботу, набрався неоціненного досвіду і придбав цінні знайомства. Але одного разу все це втратило всякий сенс. Раннер пішов зі служби і вирішив провести залишок своїх днів в тиші і спокої, насолоджуючись спілкуванням з сім’єю і доброзичливими сусідами. Але лікарі поставили Ітану страшний діагноз: у нього виявили смертельне захворювання , і райдужні мрії про безхмарне старості розлетілися на дрібні шматочки.

Саме в цей момент вчені секретної лабораторії винайшли унікальний препарат, який здатний перемогти будь-яке захворювання на планеті Земля, навіть якщо раніше його вважали невиліковним. Природно, для перевірки препарату необхідні «піддослідні кролики», яким нічого втрачати. Одним з таких стає Раннер. Йому пропонують спробувати препарат і стати частиною експерименту. Ітан погоджується, але незабаром з ним починають відбуватися незрозумілі речі. Він просто не може зрозуміти, що це: жахлива реальність, галюцинації або побічні явища від препарату. Фільм Три дні на вбивство онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Три дні на вбивство (2014) онлайн українською


загрузка...