Три дев’ятки

Три дев'ятки онлайн українською дивитися постер

Три дев’ятки

Назва: Три дев’ятки / Triple 9
Рік: 2016
Жанр: Кримінал, Трилер
Режисер: Джон Гіллкоут
Актори: Вуді Гарельсон, Норман Рідус, Кейт Вінслет, Аарон Пол, Кейсі Аффлек
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Фільм «Три дев’ятки» присвячений одвічному протистоянню поганих і хороших «копів». До чого може дійти у своїй жадібності страж закону? Закрити справу за великі гроші, відпустити наркодилера, затриманого з великою партією товару, а може, навіть піти на вбивство? Запрошуємо дивитися Три дев’ятки онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Корупція в рядах поліції давно досягла страхітливих значень. Багато «копи» вже не приховують своїх контактів з кримінальними угрупованнями, покриваючи їх махінації і налагоджуючи конфлікти з законом. Але одного разу ретельно налагоджена схема взаємовигідного співробітництва ледь не дає збій. І тоді в планах злочинного синдикату з’являється зухвала думка про використання одного з чесних полісменів як пішака у своїй грі. Але чи вдасться їм здійснити задумане?

У місті затівається масштабне пограбування. Для того щоб все пройшло вдало, потрібно відвернути сили правопорядку від виконання службових обов’язків. І тоді бандити разом з «підгодованими» представниками поліції розробляють план, де відволікаючим чинником стане вбивство поліцейського, на яке за сигналом тривоги «три дев’ятки» мають з’їхатися всі вільні наряди. Однак при реалізації ретельно продуманої тактичної схеми щось пішло не так. І замість примітивного екшен-сюжету на глядачів чекає захоплюючий трилер з погонями, перестрілками і непередбачуваним фіналом. Фільм Три дев’ятки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Три дев’ятки (2016) онлайн українською


загрузка...