Третя людина

Третя людина онлайн

Третя людина

Назва: Третя людина / The Third Man
Рік: 1949
Жанр: Трилер
Режисер: Керол Рід
У ролях: Джозеф Коттен, Орсон Веллс та ін.
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: У цьому фільмі автор бульварних романів, Холлі Мартіні, приїжджає в австрійську столицю з метою знайти роботу. У Відень його запросив давній друг Гаррі Лайм. На жаль, коли Холлі добирається до міста, він дізнається, що напередодні з Гаррі стався нещасний випадок, і він загинув. Представник поліції вважає, що Лайм був рекетиром і спекулянтом, але Мартіні не може в це повірити і вирішує почати власне розслідування, щоб зняти звинувачення з свого друга. Запрошуємо дивитися Третя людина онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія кримінального детективу в стилі нуар відбувається в другій половині 40-х років ХХ століття в післявоєнному Відні. На запрошення свого старого товариша Гаріі Лайма в місто приїжджає американський письменник другосортних бульварних романів Холлі Мартенс, який сподівається на легкий заробіток. Проте, з’ясовується, що незадовго до приїзду Мартенса його друг Гаррі помер в результаті нещасного випадку: його збив автомобіль прямо біля власного будинку.

Без копійки в кишені Холлі відправляється на похорон друга, де від офіцера Келловея дізнається цікаві факти з життя покійного. Виявляється Гаррі Лайм був знаменитим гангстером, а в справі його загибелі не вистачає стикувань. Так Мартенс дізнається, що при трагедії на вулиці не знайшлося жодного випадкового свідка, а двірник повідомив, що рятувати Лайма кинулося троє осіб, тоді, як у справі фігурує всього лише двоє. Холлі Мартенс вирішує почати власне розслідування загибелі одного і з’ясує, хто ж ця загадкова третя людина? Фільм Третя людина онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Третя людина (1949) онлайн дивитися


загрузка...