Той, що біжить лабіринтом

Той, що біжить лабіринтом постер

Той, що біжить лабіринтом

Назва: Той, що біжить лабіринтом / The Maze Runner
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Фантастика, Трилер
Режисер: Вес Болл
Актори: Ділан О’Брайен, Вілл Поултер
Тривалість: 01:53:00
Завантажити: .avi (1.45 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Життя підлітка, по імені Томас, радикально змінюється в один момент. Томас приходить до тями в незнайомому ліфті, який рухається вниз. Коли двері ліфта відчиняються, Томаса зустрічають підлітки, приблизно його ж віку. Хлопець опиняється в оточенні ровесників, які так само, як і Томас, не знають, як сюди потрапили.

Хлопці змушені самі собі вирощувати їжу. Місце, куди потрапив Томас, місцеві називають «Притулком». Кожні 30 днів у притулку з’являється новий підліток. Одного разу ліфт привозить чергового мешканця – молоду непритомну дівчину. Із записки, що була з нею, стає відомо, що вона остання, кого до них підселяють. Усі розуміють, що це початок нових серйозних подій. Запрошуємо дивитися Той, що біжить лабіринтом онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивіться також: Той, що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем онлайн ТУТ

Повний опис
Головний герой фільму підліток Томас опритомнює в ліфті і не може згадати, що з ним сталося. Відтепер він буде жити серед інших кількох десятків підлітків, замкнених на відкритій території. Уже два роки всі ці герої живуть на так званій «галявині», де харчуються тим, що їм вдасться виростити.

Кожні тридцять днів тут з’являється новий хлопчик. При цьому щоранку стіни навколо розсуваються, випускаючи хлопців у величезний лабіринт, який оточує територію. Але нікому до сих пір не вдалося знайти з нього вихід. Як раптом одного разу з’являється надія. Все починається з того, що якось замість чергового хлопця з’являється дівчина з дивною запискою. Життя героїв починає змінюватися. Фільм Той, що біжить лабіринтом онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Той, що біжить лабіринтом (2014) онлайн українською


загрузка...

хуй
2018-04-26 21:17:47
фільм пи*датий, інтригуючий!