Тобі кінець!

Фільм Тобі кінець (2013) онлайн дивитися українською

Тобі кінець!

Назва: Тобі кінець! / Ти – наступний / You’re Next
Рік: 2011
Жанр: Трилер
Режисер: Адам Вінґард
Актори: Ніколас Туччі, Венді Ґлен
Тривалість: 01:34:00

Опис: Фільм «Тобі кінець» – це горор, події якого відбуваються в особняку, розташованому далеко від міста. Подружжя Девісонів приїжджають сюди, щоб відсвяткувати ювілей свого весілля. Пол вийшов на пенсію і купив цей будинок зовсім недавно, і ця їхня з Обрі поїздка – перше знайомство з новим житлом. З нагоди такої події в особняку збираються їхні діти: троє синів з дівчатами і дочка з бойфрендом.

Обрі з перших хвилин відчуває щось недобре. Але родичі списують все на незнайому обстановку. Однак за вечерею на них нападають невідомі: у вікна летять стріли, одна з яких вбиває першу жертву – Таріка, хлопця дочки Девісонів. У загальній паніці і метушні вирізняється своїм спокоєм і холоднокровністю дівчина одного з братів Ерін. Вона одна знає, як протистояти нападникам. Виявляється, вона в дитинстві жила в таборі серед людей, що чекали на всесвітню катастрофу, тому готова до всього. Під її керівництвом сім’я намагається вижити і дати відсіч маніякам.
Але в цій історії повною неясностей, загадок навіть більше, ніж здається на перший погляд. Фільм Тобі кінець онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Тобі кінець (2013) онлайн українською


загрузка...