Тіні незабутих предків

Тіні незабутих предків (2013) онлайн

Тіні незабутих предків

Назва: Тіні незабутих предків
Рік: 2013
Жанр: Трилер, Містика
Режисер: Любомир Левицький
Актори: Дмитро Ступка, Олена Мусієнко
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Містичний трилер «Тіні незабутіх предків» українського виробництва від режисера Любомира Левицького знятий у стилі попкорн-муві.

За легендами на території Карпат і Трансільванії раніше мешкали злі духи і нечисть. Тривалий час ніхто не міг дати собі раду з темними силами. Лише в 19 столітті Коло сили, група мольфарів, змогло полонити всю нечисть і замкнути її в книзі, наклавши потужне захисне заклинання.

У наш час книга потрапляє в руки студентів, які опиняються в смертельній небезпеці через неї. За книгою полює останній дух, він бажає відновити царство пітьми. Студент Іван – один з тих, хто знає справжню історію і всю небезпеку стародавньої книги. Іван вмовляє своїх друзів вирушити в неймовірну повну небезпек подорож і знайти останнього нащадка з роду магів Кола сили. Тільки він зможе протистояти сильному духу, знищити його і запобігти зняттю заклинання з книги. На Івана і його друзів чекає небезпечна подорож. Запрошуємо дивитися Тіні незабутих предків онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Передісторія до основних подій стрічки розповідає про часи, коли українські Карпати були переповнені злими духами та іншими містичними істотами. Щоб утримати рівновагу темних сил, дев’ять потужних магів за допомогою стародавнього обряду заточили всіх злих духів в Книгу Тіней, затаврувавши її магічною Згардою.

Минув час, і в наші дні студент Іван випадково випускає темні сили на волю. З цього моменту в житті Івана і його друзів починають відбуватися дивні, неймовірні речі. На тілах восьми друзів раптом проступають символи, що зображують Згарду. Від свого викладача студенти дізнаються, що всі вони носять магічну мітку, а Згарду слід шукати у серці одного з них. Саме так її зберігали свого часу древні мольфари-чаклуни, і саме тому всіх їх вбили, вирвавши серця. Незабаром професор гине при дивних обставинах, а Іван намагається знайти містичний спосіб, який дозволить вийняти Згарду і звільнити його друзів від участі в такій небезпечній справі.

З’ясовується, що єдиний, хто може допомогти їм – це останній нащадок мольфарів, тих самих, які були в Колі Сили. Їхати до нього далеко, і друзі погоджуються вирушити в лісову глушину лише тоді, коли відбувається друге містичне вбивство. Дорогою героям фільму доведеться вступити в справжнісіньку гру на виживання, з якої вибратися зможуть не всі. Щоб перемогти і зупинити стародавнє зло, друзі повинні подолати свої страхи і пройти випробування на вірність, відданість, дружбу і любов. Фільм Тіні незабутих предків онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Тіні незабутих предків (2013) онлайн українською


загрузка...