Страховик

Страховик постер

Страховик

Назва: Страховик / Autómata
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Ґабе Ібаньєс
Актори: Антоніо Бандерас, Біргітта Йорт Сьоренсен, Мелані Гріффіт та ін.
Тривалість: 01:50:00
Мова: Українська

Короткий опис: Події фантастичного фільму розгортаються в похмурому майбутньому. На планеті – екологічний колапс. Щоб зупинити технологічну регресію, кібернетична корпорація розробила першого у своєму роді квантового робота. Він покликаний допомогти людству в його боротьбі за виживання.

Жак Воган – страховий агент корпорації. Він повинен регулярно перевіряти відповідність роботів заявленим стандартам. Несподівано для себе в ході чергової перевірки герой картини робить відкриття, яке матиме надзвичайно серйозні наслідки для всього людства. Запрошуємо на перегляд Страховик онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Досягнення технологій призвели до того, що роботи стали невід’ємними помічниками у всіх побутових справах людей. Жак Вокан працює на велику корпорацію, яка є головним виробником роботів. Продажі робототехніки неухильно ростуть. Завдання Жака – стежити за несанкціонованим використанням і поведінкою роботів та страхувати від різних нещасних випадків користувачів.

Навіть не підозрюючи про підводні камені робототехніки, Жак випадково дізнається інформацію, яка змушує його докорінно змінити своє ставлення до роботів. Виявляється, що роботи стали інструментом антилюдської змови, спрямованої на знищення людства. Жак усвідомлює, що йому необхідно розкрити змову і врятувати людей, вступивши в протистояння з могутньою корпорацією. Фільм Страхувальник онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...