Сноуден

Фільм Сноуден онлайн

Сноуден

Назва: Сноуден / Snowden
Рік: 2016
Жанр: Трилер
Режисер: Олівер Стоун
Актори: Джозеф Гордон-Левітт, Мелісса Лео, Закарі Квінто
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Він і уявити собі не міг, що колись стане найгучнішим викривачем у новітній світовій історії. Політичний трилер, заснований на біографії Едварда Сноудена і відразу двох книгах про нього, написаних Анатолієм Кучєрєним і Люком Гардінґом.

Едвард вірив уряду і мріяв зробити кар’єру в спецслужбах. Але вийшло все інакше. Від патріота своєї країни до самого розшукуваної в світі людини – така історія цього чоловіка, який одного разу зважився на ризикований крок у своєму житті. Заради правди він розповів про тотальне стеження за громадянами, влаштоване спецслужбами США, і відразу ж став ворогом вітчизни, втікачем і зрадником. Запрошуємо дивитися Сноуден онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Найбільш розшукувана у світі людина, головний ворог американського уряду. Біографічна драма розповідає історію того, хто заради власних ідеалів і переконань пожертвував усім – забезпеченим життям, Батьківщиною, безпекою і навіть коханою жінкою.

Едвард Сноуден завжди хотів служити своїй країні. А оскільки з нього не вийшло морського піхотинця, він зумів реалізувати себе в іншій діяльності. Влаштувавшись працювати у кібер-контррозвідку спеціальної служби, Едвард навіть і уявити не міг наскільки тотальним є стеження уряду за пересічними громадянами США та нагляд за важливими державними діячами інших країн.

Головний герой вважає таку поведінка спецслужб аморальною, тому розкриває цю змову для цілого світу – і цим назавжди змінює свою подальшу долю. Відтепер США перетворилося для Едварда в територію в’язниці, де обвинувальний вирок вже підстерігає його за кожним рогом. І для Едварда не залишилося іншого вибору, окрім одного – втікати. Фільм Сноуден онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Сноуден (2016) онлайн українською


загрузка...