Скло

Фільм Скло (2019) онлайн дивитися українською

Скло

Назва: Скло / Glass
Рік: 2019
Жанр: Трилер
Режисер: М. Найт Ш’ямалан
Актори: Джеймс Мак-Евой, Брюс Вілліс, Семюел Л. Джексон
Дата виходу (в Україні): 17.01.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Гостросюжетний фільм «Скло» поєднує у собі головних героїв стрічок «Невразливий» і Спліт», знятих тим самим режисером – М. Найт Ш’ямаланом.

Життя Девіда наповнене незрозумілими подіями, які багатьом людям важко навіть уявити. Доля піднесла чоловікові безліч дивовижних і цікавих збігів. Навіть будучи дитиною, він жодного разу не захворів, а якось навіть вижив у жахливій катастрофі, у якій всі решта загинули. Здавалося, що Девід є найщасливішою у світі людиною. Проте з’ясувалося, що вся його доля була під контролем однієї владної людини.

Містер Скло отримував від життя мало радості, увесь час перебуваючи в інвалідному візку. Неймовірна крихкість кісток не дозволяла йому робити різких рухів, а результатами будь-яких навантажень або поштовхів могли стати переломи. Як не дивно, саме цей травмований горем чоловік і побудував життя Девіда, зробивши його невразливим.

До тандему Девіда Дана і Містер Скло додається Кевін Крамб, який хворіє на дивовижну шизофренію, яка породила 23 особистості. Троє чоловіків опиняються у психіатричній клініці, де і починається розвиток подій. Містер Скло об’єднується з Кевіном Крамбом, пробуджуючи у ньому звіра. Разом вони вибираються з клініки. Девід Дан має зупинити своїх ворогів. Фільм Скло онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Скло (2018) онлайн українською


загрузка...