Сiм

Сiм онлайн

Сiм

Назва: Сiм / Se7en
Рік: 1995
Жанр: Трилер
Режисер: Девід Фінчер
Актори: Бред Пітт, Морган Фрімен, Ґвінет Пелтроу, Кевін Спейсі та ін.
Тривалість: 02:07:00
Мова: Українська

Короткий опис: Психологічний трилер “Сім” від режисера Девіда Фінчера у своєму сюжеті показує сім днів з життя досвідчених поліцейських слідчих, які розслідують низку вбивств. Серійний вбивця з особливою жорстокістю і витонченістю вбиває свої жертви, завважавши себе посланцем Господа, який карає людей за гріхи.

Вбивця ретельно продумує свої злочини, проте біля кожної жертви залишає послання поліцейським. Ведучи розслідування детективи Сомерсет і Міллз знайомляться з сім’ями один одного, тим самим більше зближуючись і стаючи друзями. Але в такій роботі під загрозу потрапляють близькі люди. Запрошуємо на перегляд фільму “Сiм” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: У центрі картини «Сім» – детектив Вільям Сомерсет, чудово зіграний геніальним актором Морганом Фріманом. Отже, наш герой кілька десятків років відпрацював в поліції і збирався на заслужений відпочинок. Але, як це часто буває, у самий доленосний момент  а саме за сім днів до звільнення, трапляється страшне вбивство. Досвідчений Сомерсет розуміє, що вбивця на цьому не зупиниться, і відбудеться низка нових звірячих вбивств. І він не помиляється. Аналізуючи те, що відбувається, детектив приходить до висновку, що людей вбивають за смертні гріхи. Перед відповідальним детективом постає дилема, йти на заслужений відпочинок і віддати справу «зеленому» напарникові або встати на захист грішних людей і знешкодити кровожерливого вбивцю. Що вибере Сомерсет ? Відповідь очевидна. Фільм “Сiм” онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...