Шторму назустріч

Шторму назустріч постер

Шторму назустріч

Назва: Шторму назустріч / Into the Storm
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Стівен Куейл
Актори: Сара Уейн Келліс, Річард Армітедж
Тривалість: 01:29:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм розповідає про те, як в американському містечку Сільверстон відбувається щось неймовірне: один смертоносний торнадо змінює інший. Жахливі урагани практично повністю знищили місто, нещасні жителі віддані на розтерзання жорстокій стихії. І прогноз метеорологів при цьому не несе оптимізму – найгірше ще попереду.

Кожен намагається врятуватися, як може, але є й такі сміливці, які відчайдушно йдуть назустріч торнадо. Вони готові перевірити себе в смертельно небезпечному випробуванні – підійти якомога ближче до епіцентру стихії, щоб отримати незабутній знімок. Запрошуємо на перегляд Шторму назустріч онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Сюжет розповідає про невелике містечко, на яке прийшла природна стихія. Зокрема, на місто обрушилося відразу кілька торнадо, які можуть знищити все навколо, стерти людські надії і плани на порох. Синоптики обіцяють, що найближчим часом почнуться нові торнадо, ще сильніші і страшніші, ніж були раніше.

Зрозуміло, більшість жителів містечка шукають способи захиститися від нападок стихії. Однак головні герої об’єднані зовсім іншою метою: вони намагаються відшукати способи боротьби зі стихією та причини виникнення настільки затятих і раптових торнадо. Більше того, головний герой потай мріє опинитися в центрі негоди, щоб зробити чудовий знімок торнадо у всій красі. Фільм Шторму назустріч онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...