Шторму назустріч

Шторму назустріч постер

Шторму назустріч

Назва: Шторму назустріч / Into the Storm
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Стівен Куейл
Актори: Сара Уейн Келліс, Річард Армітедж
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Фільм розповідає про те, як в американському містечку Сільверстон відбувається щось неймовірне: один смертоносний торнадо змінює інший. Жахливі урагани практично повністю знищили місто, нещасні жителі віддані на розтерзання жорстокій стихії. І прогноз метеорологів при цьому не несе оптимізму – найгірше ще попереду.

Кожен намагається врятуватися, як може, але є й такі сміливці, які відчайдушно йдуть назустріч торнадо. Вони готові перевірити себе в смертельно небезпечному випробуванні – підійти якомога ближче до епіцентру стихії, щоб отримати незабутній знімок. Запрошуємо дивитися Шторму назустріч онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет розповідає про невелике містечко, на яке прийшла природна стихія. Зокрема, на місто обрушилося відразу кілька торнадо, які можуть знищити все навколо, стерти людські надії і плани на порох. Синоптики обіцяють, що найближчим часом почнуться нові торнадо, ще сильніші і страшніші, ніж були раніше.

Зрозуміло, більшість жителів містечка шукають способи захиститися від нападок стихії. Однак головні герої об’єднані зовсім іншою метою: вони намагаються відшукати способи боротьби зі стихією та причини виникнення настільки затятих і раптових торнадо. Більше того, головний герой потай мріє опинитися в центрі негоди, щоб зробити чудовий знімок торнадо у всій красі. Фільм Шторму назустріч онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Шторму назустріч (2014) онлайн українською


загрузка...