Шпигуни-союзники

Шпигуни-союзники онлайн

Шпигуни-союзники

Назва: Шпигуни-союзники / Allied
Рік: 2016
Жанр: Трилер, Бойовик, Воєнний
Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Бред Пітт, Маріон Котіяр
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Друга світова війна. У 1942 році агент американської контррозвідки вирушає з черговою місією у Північну Африку і в ході її виконання закохується у красиву жінку – борця французького опору.

Спочатку те, що відбувається між ними, виглядає, як звичайний роман, проте незабаром стосунки героїв романтичного трилера переростають у щось більше. Але війна є війна, робота закоханих змушує їх кожен день ризикувати своїми життями. До деяких пір вони успішно справляються з усіма складнощами, але після одруження у Лондоні почуттям головних героїв доведеться пройти перевірку в екстремальних умовах війни. Запрошуємо дивитися Шпигуни-союзники онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка переносить нас у 1942 рік у Північну Африку, розповідаючи про відповідальну місію американського шпигуна Макса Ватана. З початку Другої світової війни чоловік веде активну розвідувальну діяльність, виконуючи накази начальства. Цього разу йому необхідно непомітно пробратися в оточення відомого німецького чиновника, дізнатися про чергові плани наступу ворожої армії і знищити ціль. Завдання не здається герою занадто складним.

Прибувши до Касабланки, він починає вживатися у роль бізнесмена, який намагається розширити сферу впливу в Африці. Спочатку все йшло ідеально, але одного разу Макс дізнався, що місцеві німецькі офіцери підозрюють його в шпигунстві. Незабаром чоловік знайомиться з чарівною француженкою Меріен Босежур, яка буквально рятує його від викриття. Вона підіграє герою, виконуючи роль його коханої.

Незабаром у молодих людей насправді спалахує роман. Дізнавшись про те, ким він насправді є, Меріен не відвертається від коханого і всіляко йому допомагає. Після виконання завдання їхнє життя налагоджується: герої одружуються, у них народжується дитина. Однак ідилію порушує підозра, що його дружина є нацистською шпигункою. Фільм Шпигуни-союзники онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Шпигуни-союзники (2016) онлайн дивитися


загрузка...