Шпигунська гра

Фільм Шпигунська гра (2018) онлайн дивитися українською

Шпигунська гра

Назва: Шпигунська гра / The Catcher Was a Spy
Рік: 2018
Жанр: Трилер, Шпигунський
Режисер: Бен Луїн
Актори: Пол Радд, Ґай Пірс
Тривалість: 01:35:00

Опис: Американський біографічний фільм «Шпигунська гра» із Полом Раддом у головній ролі. Режисером картини, заснованої на реальних подіях, виступив Бен Луїн, який зняв стрічку за сценарієм Роберта Родата.

У центрі подій знаходиться Мо Берґ – амбітний і талановитий молодик, який ще недавно і уявити не міг, як близько йому доведеться «познайомитися» з війною. З відзнакою закінчивши університет, спортсмен і поліглот привертає увагу співробітників Управління стратегічних служб. ЦРУ в ті часи ще не існувало, тому всі «шпигунські ігри» перебували під контролем цієї організації.

Після початку роботи в УСС життя Мо кардинально змінюється. Незважаючи на певні складності, йому вдається досить швидко освоїтися у ролі шпигуна. До того ж на новій роботі Берґ значно розвиває свої таланти, попутно відкриваючи нові. Високо оцінюючи ступінь його підготовки, начальство відправляє Мо з таємною місією до Берліна. Йому потрібно знайти одного з творців атомної бомби, щоб ліквідувати його або викрасти. Завдання таке складне, що навіть талантів Берґа може виявитися недостатньо, адже діяти йому доведеться зовсім одному, та ще й на ворожій території. Фільм Шпигунська гра онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Шпигунська гра (2018) онлайн українською


загрузка...