Секретні Матеріали: Хочу Вірити

Фільм Секретні Матеріали: Хочу Вірити (2008) онлайн дивитися українською

Секретні Матеріали: Хочу Вірити

Назва: Секретні Матеріали: Хочу Вірити / The X-Files I Want to Believe
Рік: 2008
Жанр: Трилер, Детектив, Фантастика
Режисер: Кріс Картер
У ролях: Девід Духовний, Ґілліан Андерсон
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Кінострічка “Секретні матеріали: Хочу вірити” – другий повнометражний фільм на основі культового телесеріалу. Колишній агент ФБР Дейні Скаллі працює лікарем у католицькому госпіталі. У госпіталь прибуває агент ФБР і просить допомогти йому розшукати Фокса Малдера, колишнього напарника Скаллі. Малдера розшукують спецслужби, але вони обіцяють припинити його переслідування, якщо він і Скаллі допоможуть розкрити зникнення групи дівчат, серед яких і агент ФБР Моніка Бенен. Кінострічка є продовженням однойменного серіалу. Запрошуємо дивитися Секретні Матеріали: Хочу Вірити онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Агент ФБР Дейні Скаллі працює лікарем у госпіталі, а Фокс Малдер перебуває в бігах через висунуті на його адресу серйозних звинувачення. У цей же час відбуваються таємничі зникнення людей. Єдиною ниткою, яка допомагає розслідувати ці заплутані справи є колишній священик-педофіл Дзозеф Кріссман, який стверджує, що бачить, як відбуваються злочини.

Коли ж відбувається викрадення співробітниці ФБР, агент Мослі Драммен звертається за допомогою до Скаллі і обіцяє зняти з Малдера всі звинувачення, якщо він допоможе в розслідуванні цієї справи. Хоча Малдер і підозрює ФБР в тому, що це всього лише пастка, щоб виманити його, але все ж хоче вірити в свою корисність. Старі напарники знову возз’єднуються для чергового розслідування дивної справи, пов’язаної з паранормальними явищами. Фільм Секретні Матеріали Хочу Вірити онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Секретні Матеріали: Хочу Вірити (2008) онлайн українською

 


загрузка...