Самурай

Самурай онлайн українською дивитися постер

Самурай

Назва: Самурай / Le Samouraï
Рік: 1967
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Жан-П’єр Мелвілль
Актори: Ален Делон, Наталі Делон, Франсуа Пер’є та ін.
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Кінострічка “Самурай” хороша вже тим, що зіграла в ньому запаморочлива пара, Ален Делон і Наталі Делон, які в пору роботи над фільмом були закохані і одружені.

Сюжет фільму інтригує не менше, аніж гра талановитого сузір’я. Найманий убивця, втомлений від своєї роботи, вирішує вийти з гри. Він – людина, якій хочеться відчути себе зовсім іншою, але особисті бажання героя не мають ніякого значення для злочинного світу і механізму “правосуддя”. Запрошуємо дивитися фільм Самурай онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис: Головний герой – Джефф Кастелло – розумний і розважливий найманий вбивця. Безумовно, Кастелло професіонал і вважається кращим у своїй справі. Отримавши нове замовлення, Джефф виконує його бездоганно. Незабаром, з’являється свідок, який стверджує, що бачив вбивцю в обличчя під час виконання завдання. Комісар поліції організовує нещадне полювання на вбивцю. Замовники злочину одразу починають переслідувати Кастелло, адже прекрасно розуміють, який ризик його залишати живим. Тепер він, як поранений тигр в джунглях, змушений захищатися, а сутички в джунглях, як відомо, легкими не бувають. Фільм Самурай онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Самурай (1967) онлайн українською


загрузка...