Робот Чаппі

Робот Чаппі постер

Робот Чаппі

Назва: Робот Чаппі / Chappie
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Ніл Бломкамп
Актори: Х’ю Джекман, Сіґурні Вівер, Шарлто Коплі, Дев Патель та ін.
Тривалість: 02:00:00

Короткий опис: Чаппі – робот. Його відмінність від багатьох інших машин полягає в тому, що він може думати і навіть відчувати. Чаппі ще дуже молодий. Усі навколо вважають, що нарешті людство придумало робота, який здатний бути йому другом. У Чаппі є серце і навіть душа, принаймні, так йому здається. І все оточення цього робота думає так само. Чаппі підпадає під його вплив, і спочатку це не віщувало ніяких проблем як для нього, так і для людей.

Незабаром виявилося, що є недоброзичливці, які хочуть посягнути на вміння робота і використовувати їх у своїх корисливих цілях. Чи зможе головний герой протистояти лиходіям, у яких з’явилися власні інтереси на його свободу? Чи стане робот тим, хто доведе, що він може мирно співіснувати поряд з людьми і робити для них тільки добро? Запрошуємо дивитися Робот Чаппі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В основі кінострічки лежить короткометражка Tetra Vaal. Вчені змогли створити унікальний штучний інтелект, який може прогресувати і навчатися. Внаслідок цього з’явився Чаппі – андроїд, який прагне до вдосконалення. Здібності Чаппі допомагають йому знайти безліч цікавих можливостей, які притаманні роботам: колосальну фізичну силу і витривалість, винятковий інтелект. Крім усього іншого, вчені застосували у виробництві робота поліматеріали, що зробило Чаппі стійким до фізичного впливу і агресивних кліматичних умов.

Двоє гангстерів, які промишляють пограбуваннями та розбоями, подорожують по всьому світу. Зовсім випадково вони дізнаються про Чаппі. Тепер злочинці вирішили викрасти робота, щоб задіяти його у своїх підступних цілях – бандити придумали, як зробити черговий злочин. Однак вони не врахували одного – Чаппі здатний самостійно думати й аналізувати. Фільм Робот Чаппі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Робот Чаппі (2015) онлайн українською


загрузка...