Револьвер

Фільм Револьвер (2005) онлайн дивитися українською

Револьвер

Назва: Револьвер / Revolver
Рік: 2005
Жанр: ТрилерБойовик
Режисер: Ґай Річі
Актори: Джейсон Стетхем, Рей Ліотта
Тривалість: 01:57:00

Опис: Фільм «Револьвер» (2005) розповідає історію життя Джейка Ґріна. Він був дуже талановитим покерним гравцем, але, на жаль, його талант був помічений злочинними елементами: мафіозі Макой і його люди, які «кришували» по всьому місту нелегальні азартні ігри, які дають фантастичний прибуток. Тиснучи на сім’ю його брата, Макой змушує Ґріна працювати на себе і сісти за покерний стіл, щоб врятувати родичів. Головний герой успішно виграє, але після однієї гри все змінює револьвер: один із гравців пострілом вбиває іншого, а всі гроші, що були на кону, безслідно зникають. Під час розслідування Ґрін потрапляє в поле зору поліції і отримує семирічний термін, оскільки він так і не здав свого боса.

Джейк придумав підступний план помсти мафіозі. І в тюрмі йому неймовірно щастить – його сусідами виявляються фахівець з шахів та майстер умілих «розводів». Спілкування з ними і читання спеціальної літератури з математики і фізики дозволяють і так щасливому гравцеві навчитися розраховувати майже геніальні комбінації, що дозволяють виграти на 100%.

Вийшовши на свободу, Ґрін починає втілювати в життя свій план. Він безжально грабує Макоя, беручи участь у різних азартних іграх, які перебувають під його юрисдикцією. Головний герой з’являється навіть у казино самого мафіозі і безстрашно виграє у нього велику суму. Життя Джейка під загрозою, але він раптово втрачає свідомість і після перебування в клініці знайомиться з таємничим містером Заком. Фільм Револьвер онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

  
 

Фільм Револьвер (2005) онлайн українською


загрузка...