П’ята хвиля

П'ята хвиля онлайн українською дивитися постер

П’ята хвиля

Назва: П’ята хвиля / The 5th Wave
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Дж. Блейксон
Актори: Хлоя Грейс Морец, Лів Шрайбер, Майка Монро та ін.
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Фільм «П’ята хвиля», заснований на сюжеті однойменного роману-бестселера, який розповідає про апокаліптичне майбутнє людської цивілізації, яка зіткнулася з агресією інопланетного розуму.

Життя на Землі повинно бути знищене – саме ця місія приводить до нашої планети гостей з космосу, які прагнуть звільнити її від присутності людини. Збуваються найгірші пророцтва, що коли-небудь звучали з вуст віщунів. Гряде Апокаліпсис, врятуватися вдасться небагатьом. Запрошуємо дивитися П’ята хвиля онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Перший удар інопланетні загарбники наносять по енергосистемі, занурюючи весь цивілізований світ в хаос. Наступна хвиля змушує саму природу повстати проти людини. Жахливі цунамі, урагани і шторми буквально змітають все на своєму шляху. Вижити в цьому пеклі стає все складніше.

У відсутність звичного комфорту люди швидко втрачають благопристойний вигляд, забувають про гігієну і нормах безпеки. І ось гряде третя хвиля – епідемії чуми і холери косять ряди тих небагатьох, хто зумів вистояти у всіх випробуваннях. Люди гинуть у страшних муках, охоплені голодом і хворобами, і ніщо не в силах припинити цей кошмар.

Лише деякі примудряються зберегти присутність духу в ситуації, коли виживання стає нагальною проблемою для кожного. Однією з тих, хто прагне вистояти попри все, є Кессі Салліван, шістнадцятирічна дівчинка, котра рятує молодшого брата – єдиного, хто залишився живим з її великої родини. Героїня хоче попри все врятуватися від прийдешніх небезпек, але попереду на неї чекає ще чимало випробувань. Фільм П’ята хвиля онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

П’ята хвиля (2016) онлайн дивитись


загрузка...

Віталій
2016-01-31 20:29:38
Фільм-туфта.Таку маячню нагородили...Нічого не ліпиться,та після другої хвилі все повинно було закінчитись.Вирубили електрику а отже,мали б вибухнути всі АЕС від перенавантаження.І це лише одне з багатьох нестиковок
Серега
2016-04-15 16:01:23
Гімно.
СІ
2016-04-16 13:34:53
Говніще
Вадим
2016-04-25 05:07:05
Молодець Хлоя люблю цю дівчину, як на мене фільм не про електрику, а про те, як пропаганда процює, достатньо бачити що в росії відбувається, показали вже на картинках як для малих дітей