Психо

Психо онлайн

Психо

Назва: Психо / Psycho
Рік: 1960
Жанр: Трилер
Режисер: Альфред Гічкок
Актори: Ентоні Перкінс, Джанет Лі та ін.
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Художній фільм від майстра жанру психологічного трилера, режисера Альфреда Гічкока розповідає про молоду жінку Меріон Крейн, яка вирішила почати життя спочатку і що з цього вийшло. Меріон краде велику суму грошей на роботі і їде з міста, щоб почати нове життя зі своїм коханцем в кращому місці.

Побоюючись переслідування поліції, Меріон зупиняється на ніч у віддаленому мотелі, де знайомиться з молодим власником Норманом. Меріон і не підозрювала, що в тихому, спокійному мотелі її чекає куди більш страшне покарання, ніж за крадіжку грошей. Запрошуємо дивитися фільм Психо онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Начальник довіряє Меріон величезну суму грошей – 40 000 доларів, які та несподівано для самої себе краде. Справа в тому, що Меріон давно мріє виїхати з міста і почати нове життя, тому гроші припали до речі. Втомившись після проведеного за кермом автомобіля дня, Меріон з’їжджає з дороги і вирішує заночувати в мотелі – там, де її навряд чи будуть шукати. Господарем мотелю виявляється Норман Бейтс – вихований молодий чоловік, відданий своїй матері і, очевидно, який боїться її. Незабаром в мотель прибувають коханець Меріон і її сестра. Вони шукають втікачку, але, як не дивно, не знаходять її: здається, Меріон зникла без сліду. Вони не знають, що вночі Меріон була вбита в душі.

Тим часом приватний детектив, який теж зайнявся пошуками Меріон, прибуває в готель Бейтс і дізнається страшну таємницю, яку приховує Норман. Що відбувається у мотелі? Чому там так мало відвідувачів, і хто вона така – мати Нормана Бейтса, про яку він говорить з такою повагою? Фільм Психо онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Психо (1960) онлайн українською


загрузка...