Пряма та очевидна загроза

Пряма та очевидна загроза онлайн

Пряма та очевидна загроза

Назва: Пряма та явна загроза / Пряма та очевидна загроза / Clear and Present Danger
Рік: 1994
Жанр: Трилер, Бойовик
Режисер: Філліп Нойс
Актори: Гаррісон Форд, Віллем Дефо, Енн Арчер
Тривалість: 02:21:00

Короткий опис: Представлена ​​кінострічка чудово і талановито відкриє завісу того, який механізм працює при закулісних іграх в роботі секретних служб і політиків. Джек Райан є главою відділу ЦРУ, тому він є учасником Овального кабінету Білого Дому. Наш герой зараз повністю зайнятий тим, що веде запеклу війну проти наркоторговців Колумбії. Однак головний герой і не підозрював, що сам глава ЦРУ, в обхід президента країни, у цей час проводить бойові операції в тій же Колумбії, що не відповідає поставленим ЦРУ завданням. І в підсумку Джек виявляється втягнутим у закулісні ігри впливових політиків. Запрошуємо дивитися Пряма та очевидна загроза онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Джек Райан призначений на пост заступника ЦРУ. Перед ним стоїть завдання ліквідувати поставку наркотичних засобів з Колумбії. Райан отримує необхідні для цього кошти. Але перед ним поставлена ​​умова не застосовувати наземні збройні сили.

Президент США Беннет дізнається, що на борту яхти убитий його давній друг разом з сім’єю. Він дає завдання раднику з безпеки Джеймсу Каттеру нелегально розібратися з цим. Той дізнався, що друг президента вкрав у наркокартелю «Калі» величезну суму грошей, за що і був убитий. Після цього Каттер доручає іншому співробітнику розвідки Роберту Ріттеру розібратися з організацією з виробництва наркотиків. У Колумбію посилають групу спецназу. Спеціально навчені бійці завдають великої шкоди наркоділкам.

Керівник картелю Ернесто Ескобедо разом зі своїм підручним Феліксом Кортесом починає мстити всім американцям. Про ці оборудки Каттера на стороні нічого не знав Райан. А коли істина відкрилася перед ним, то він був просто приголомшений. Тепер необхідно, щоб всю правду дізналася громадськість. Фільм Пряма та очевидна загроза онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пряма та очевидна загроза (1994) онлайн українською


загрузка...