Прогулянка висотою

Прогулянка висотою онлайн українською дивитися постер

Прогулянка висотою

Назва: Прогулянка висотою / The Walk
Рік: 2015
Жанр: Біографія, Трилер
Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Джозеф Гордон-Левітт, Бен Кінґслі, Шарлотта Ле Бон та ін.
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Пригодницький трилер, заснований на реальних подіях. У центрі сюжету – реально існуючий французький канатоходець-самоучка Філіп Петі, відомий своїми небезпечними витівками на великій висоті. У серпні 1974 року він без будь-якої страховки пройшов по канату, натягнутому між вежами Всесвітнього торгового центру – того самого, який був зруйнований в результаті теракту 11 вересня 2001 року.

Із завмиранням серця випадкові перехожі спостерігали, як чоловік протягом 45 хвилин розгулював по канату, закріпленому між дахами будівель, висота яких становила понад 400 метрів. Кожен раз, коли канатоходець міняв положення тіла на канаті (періодично він то сідав, то лягав на нього), глядачі закривали очі, чекаючи найстрашнішого. Але трагедії не сталося, і Петі поповнив свою біографію ще одним божевільним і, в той же час, неймовірно вражаючим вчинком. Запрошуємо дивитися Прогулянка висотою онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Філіп Петі з раннього дитинства захоплювався всім, що хоч якимось чином було пов’язане з фокусами. Коли хлопчикові виповнилося шістнадцять, він зробив перші спроби ходити по натягнутому на висоті канату, причому він вигадував нові фінти і трюки, які до нього ніхто робити не насмілювався.

Цей фільм – історія про головне досягнення в житті канатохідця. Він йшов до цього все своє життя. 1974 рік, зовсім недавно був вибудуваний Всесвітній торговий центр. Філіп задумав натягнути канат між вежами і пройти там. Сам герой пізніше розповідав, що прочитав у газеті про зведення торгового центру, і вже тоді вирішив, що, безсумнівно, пройде між будівлями. Звичайно, нашого сміливого канатохідця заарештували, але зате його божевільний трюк перетворив його в одного з найвідоміших канатоходців в історії. Фільм Прогулянка висотою онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Прогулянка висотою (2015) онлайн українською


загрузка...

Виктория
2015-10-15 20:26:54
почему только трейлер????где сам фильм говорили 15 октября выйдет!ГДЕ????
амирам
2018-02-28 17:34:06
се тре бьен!))))