Престиж

Престиж онлайн

Престиж

Назва: Престиж / The Prestige
Рік: 2006
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Х’ю Джекман, Крістіан Бейл, Майкл Кейн, Скарлетт Йохансон та ін.
Тривалість: 02:10:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фантастичний детектив, нагороджений кінопремією «Оскар» за кращу роботу оператора і кращі декорації. Картина знята за мотивами однойменної фантастичної повісті, написана письменником Крістофером Пристом. У кінокартині розповідається про життя двох фокусників-ілюзіоністів Роберта Енджер та Альфреда Бордена. Одного разу з вини Бордена під час небезпечного фокусу гине дружина Енджер. Два кращих друга перетворюються на заклятих ворогів. Запрошуємо на перегляд фільму “Престиж” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Історія фільму розповідає про дружбу і ворожнечі фокусників-ілюзіоністів Альфреда і Роберта. Вони були молоді і недосвідчені, коли почалася їхня кар’єра. Вдосконалюючись у своїх трюках і відточуючи майстерність, послідовники самого Гудіні почали змагатися між собою за звання кращого.

На рубежі XIX-XX століть у Лондоні між друзями почалася справжня війна. Вони готові на все тільки б довідатися секрети трюків один у одного і зірвати представлення, викривши номер. Боротьба зайшла так далеко, що в гонитві за славою герої не боятися ризикувати власним життям. Але честь і власний престиж понад усе, навіть безпеку близьких людей не зупиняє їх.
Захоплюючий сюжет, який переносить у світ ілюзій межує з суворою реальністю і блискучий акторський склад: Х’ю Джекмен, Крістіан Бейл, Скарлет Йохансен – все це в детективній драмі. Фільм “Престиж” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...