Престиж

Престиж онлайн

Престиж

Назва: Престиж / The Prestige
Рік: 2006
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Х’ю Джекман, Крістіан Бейл, Майкл Кейн, Скарлетт Йохансон та ін.
Тривалість: 02:10:00

Короткий опис: Фантастичний детектив, нагороджений кінопремією «Оскар» за кращу роботу оператора і кращі декорації. Картина знята за мотивами однойменної фантастичної повісті, написана письменником Крістофером Пристом. У кінокартині розповідається про життя двох фокусників-ілюзіоністів – Роберта Енджер та Альфреда Бордена. Одного разу з вини Бордена під час небезпечного фокусу гине дружина Енджер. Два кращих друга перетворюються на заклятих ворогів. Запрошуємо дивитися фільм Престиж онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія фільму розповідає про дружбу і ворожнечі фокусників-ілюзіоністів Альфреда і Роберта. Вони були молоді і недосвідчені, коли почалася їхня кар’єра. Вдосконалюючись у своїх трюках і відточуючи майстерність, послідовники самого Гудіні почали змагатися між собою за звання кращого.

На рубежі XIX-XX століть у Лондоні між друзями почалася справжня війна. Вони готові на все тільки б довідатися секрети трюків один у одного і зірвати представлення, викривши номер. Боротьба зайшла так далеко, що в гонитві за славою герої не боятися ризикувати власним життям. Але честь і власний престиж понад усе, навіть безпеку близьких людей не зупиняє їх.

Захопливий сюжет, який переносить у світ ілюзій межує з суворою реальністю і блискучий акторський склад: Х’ю Джекмен, Крістіан Бейл, Скарлет Йохансен – все це в детективній драмі. Фільм Престиж онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Престиж (2006) онлайн українською


загрузка...