Подвійна рокіровка

Фільм Подвійна рокіровка (2002) онлайн дивитися українською

Подвійна рокіровка

Назва: Подвійна рокіровка / Mou gaan dou / Infernal Affairs
Рік: 2002
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Вей Кеунґ Лау
Актори: Енді Лау, Тоні Ленґ Чі Вай, Ентоні Вонґ Чау-Санґ та ін.
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Коли Чень Він Янь був ще зовсім молодим хлопцем і вступив в поліцейську академію, він сподівався, що його здібності будуть використовуватися заради захисту закону. Він не помилився: начальство швидко оцінило гідно його спостережливість і вирішило зробити з Яня одного зі своїх агентів під прикриттям.

Так минуло десять років. Янь увійшов до гонгонгську тріаду і майже зневірився повернутися до нормальної поліцейської роботі, коли з’ясувалося, що начальству терміново потрібна його допомога. Справа в тому, що в рядах поліції з”явився «кріт» – відданий гангстерам поліцейський, який працює, як і Янь, під прикриттям. Тепер доля обох залежить від того, кого першим викриють. Запрошуємо дивитися Подвійна рокіровка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет детективного трилера розповідає про вічне протистояння поліції і мафії в особі двох людей, що постійно живуть за легендою і ризикують життям заради досягнення поставлених цілей. Як відомо, поліція частенько практикує впровадження своїх людей в злочинні угруповання з метою дізнаватися необхідну інформацію. Таким кротом стає молодий хлопець Чень Він Янь, який став одним з найближчих помічників глави мафіозного нарко-клану Хон Сама. Правду про нього знає тільки інспектор поліції Он Чі Шин.

Однак, мафія теж не спить. Для того, щоб провертати свої незаконні оборудки, мафії потрібні свої люди в поліції і для цього Хон Сам відправляє своїх молодих людей на навчання в поліцейську академію. Кращим серед них стає Лау Кинь Мін, який, стає одним з кращих інспекторів поліції Гонконгу. Підозрюючи недобре, і поліція і мафія проводить чистку кадрів на наявність зрадників. Фільм Подвійна рокіровка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Подвійна рокіровка (2002) онлайн українською


загрузка...